منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فصل دوم Fortnite 144 میلیون دلار برای کمک به اوکراین جمع آوری کرد

فصل دوم Fortnite 144 میلیون دلار برای کمک به اوکراین جمع آوری کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فصل دوم Fortnite 144 میلیون دلار برای کمک به اوکراین جمع آوری کرد

فصل دوم Fortnite 144 میلیون دلار برای کمک به اوکراین جمع آوری کرد

توسعه دهنده گفت: Epic Games و Microsoft بیش از 144 میلیون دلار در تلاش های بشردوستانه برای حمایت از اوکراین جمع آوری کرده اند. همانطور که قبلا تایید شد، اپیک گیمز تمام درآمد حاصل از فورتنایت را بین 20 مارس تا 3 آوریل برای حمایت از کشور پس از حمله روسیه به امور خیریه اهدا کرد.

در رابطه با این موضوع، ایکس‌باکس درآمد خالص خود را از فورتنایت در این دوره برای حمایت از تلاش‌های خیریه برای مردم اوکراین اهدا کرد. تخمین زده می شود که Xbox حدود 30 درصد هزینه پلتفرم دریافت کند و با توجه به اندازه و رشد Fortnite، این درصد احتمالاً بخش بزرگی از تغییر است. این کمپین در حال حاضر با جمع آوری 144 میلیون دلار در یک دوره دو هفته ای به پایان رسیده است.

در حال پخش: Fortnite Chapter 3 Season 2 گیم پلی جدید بدون ساخت

اپیک و مایکروسافت به یونیسف، امداد مستقیم، برنامه جهانی غذا و کمیساریای عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان کمک مالی می کنند. این گروه ها با توزیع آب و غذا و همچنین آب و سایر مایحتاج به کمک های اضطراری می پردازند. این پول به کمک حقوقی و سرپناه کمک خواهد کرد. اپیک گیمز گفته است که در هفته های آینده شرکای خیریه بیشتری را اضافه خواهد کرد.

اپیک توضیح داد که در اسرع وقت به این موسسات خیریه کمک می کند. این بدان معناست که Epic پول را قبل از اینکه حتی در حساب بانکی خود Epic تسویه کند اهدا می کند. “ما انتظار نداریم که وجوه واقعی از پلتفرم پرداخت و شرکای ما تامین شود، که ممکن است بسته به نحوه پردازش تراکنش کمی طول بکشد. اپیک گفت: پس از گزارش تراکنش ها، آنها را ثبت کرده و ظرف چند روز وجوه را به موسسه خیریه ارسال خواهیم کرد.

این سرمایه از خرید V-Bucks، Fortnite Crew، پاس‌های رزمی اهدایی و لوازم آرایشی به دست می‌آید. تمامی خریدهای V-Bucks یا DLC لوازم آرایشی از فروشگاه بین 20 مارس تا 3 آوریل نیز گزارش شده و به موسسات خیریه اهدا خواهد شد.

و وقتی اپیک می‌گوید 100 درصد درآمد حاصل از این فروش‌ها را اهدا می‌کند، به معنای قیمت ناخالص خرید منهای مالیات، بازپرداخت، بازپرداخت، برگشت‌ها و هزینه‌های پلتفرم شخص ثالث است. برای Xbox، عبارت مشابه است: مایکروسافت درآمد ناخالص ناشی از کاهش را پس از بازپرداخت و برگشت پرداخت‌ها، هزینه شارژ، هزینه‌های پهنای باند، هزینه‌های تراکنش و مالیات اهدا خواهد کرد.

پس از این حملات، اوکراین از پلی استیشن، ایکس باکس و سازمان های ورزش های الکترونیکی خواست که حمایت از روسیه را متوقف کنند. بسیاری از استودیوهای فیلمسازی انتشار فیلم های جدید را در این کشور متوقف کرده اند، در حالی که اپل دیگر هیچ محصولی را در آنجا نمی فروشد.

اگر می‌خواهید از تلاش‌ها حمایت کنید، فهرستی از سازمان‌های بشردوستانه مانند صلیب سرخ اوکراین و یونیسف تهیه کرده‌ایم که می‌توانید به آنها کمک مالی کنید.

این داستان با اعلام مبالغ جدید بودجه به روز می شود و ادامه خواهد داشت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.