منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فروش Xbox Showcase در Steam شامل بسیاری از پیشنهادات عالی برای بازی های رایانه ای است

فروش Xbox Showcase در Steam شامل بسیاری از پیشنهادات عالی برای بازی های رایانه ای است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فروش Xbox Showcase در Steam شامل بسیاری از پیشنهادات عالی برای بازی های رایانه ای است

فروش Xbox Showcase در Steam شامل بسیاری از پیشنهادات عالی برای بازی های رایانه ای است

نمایشگاه بازی‌های Xbox & Bethesda که مدت‌ها منتظر آن بودیم، از 12 ژوئن آغاز می‌شود، اما از این پس می‌توانید تعداد زیادی از بازی‌های رایانه‌ای منتخب را در کاتالوگ آنها ذخیره کنید. رویداد Steam عناوینی مانند Halo Infinite، Fallout 76، Forza Horizon 5 و موارد دیگر را کاهش داده است و این تبلیغ شامل برخی از بهترین بازی‌های چند سال اخیر می‌شود.

Halo Infinite یکی از معاملات برجسته است که اکنون تنها با قیمت 40 دلار (از 60 دلار کاهش یافته است). در کمپین طولانی، Master Chief در حال پرسه زدن در جهان باز، پر از دشمنان، وسایل نقلیه و کمبود سلاح‌های قدرتمند است – و شما آزادی تقریباً نامحدودی برای مدیریت محتویات آن به دلخواه خود خواهید داشت. Grappleshot جدید حرکت در نقشه را آسان‌تر می‌کند و همچنین به عنوان راهی برای گرفتن دشمنان یا کشیدن سلاح‌های دوردست عمل می‌کند.

اگر از طرفداران Deathloop هستید، یکی از بازی‌های دیگر Arkane، Dishonored 2 را در نظر بگیرید که با قیمت شش دلار در دسترس است. بازی اکشن اول شخص تجربه‌ای شبیه به Deathloop با گرافیکی شیک و شیک و داستانی ارائه می‌کند که در حین کاوش در دنیای اطرافتان آشکار می‌شود. همچنین یک تیراندازی شدید و تکیه مخفی کاری وجود دارد که طرفداران Deathloop باید با آن آشنا باشند.

دو بسته عظیم نیز آماده گرفتن است. بسته Xbox Game Studios Classics 1 شامل بازی هایی با ارزش تقریباً 80 دلار با تنها 16 دلار است که شامل The Maw، Deadlight، Max: The Curse of Brotherhood، Rise of Nations و ReCore می شود. Xbox Game Studios Classics 2 با قیمت 23 دلار کمی گران تر است، اما شما Ms. Splosion Man، Dust: An Elysium Tale، LocoCycle، Kalimba و Quantum Break.

همچنین طیف گسترده ای از عناوین تخفیف دار، از جمله Sunset Overdrive، Halo Wars and Ori و Will of the Wisps را خواهید یافت. ما برخی از موارد دلخواه خود را در زیر برجسته کرده‌ایم، اما حتماً با Steam تماس بگیرید و فروش را قبل از پایان آن در 13 ژوئن بررسی کنید.

بهترین پیشنهادات را در Steam مشاهده کنید

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.