فروش Steam جدید از دوشنبه شروع می شود، پیشنهادات اولیه اکنون در دسترس هستند

فروش Steam جدید از دوشنبه شروع می شود، پیشنهادات اولیه اکنون در دسترس هستند

فروش Steam جدید از دوشنبه شروع می شود، پیشنهادات اولیه اکنون در دسترس هستند

آخرین فروش Steam از نظر فنی تا 2 می شروع نمی شود، اما در حال حاضر مجموعه ای از تخفیف های بزرگ وجود دارد که منجر به راه اندازی آن می شود. که Going Rogue Sale نامیده می‌شود، انواع سرکش‌ها، روگلی‌ها و موارد دیگر را با قیمت‌های تخفیف‌یافته در دسترس خواهید یافت – از جمله Rogue Legacy 2، Sekiro و Monster Hunter Rise.

بازی های سرکش (بدیهی است) جذابیت اصلی فروش هستند و کاهش قیمت در ژانرهای متمایز کم نیست. Rogue Legacy 2 که به تازگی این هفته عرضه شد، اکنون به 20 دلار کاهش یافته است. از قالبی شبیه به نسخه اصلی پیروی می کند، اگرچه این بار از گرافیک بهبود یافته، کلاس های جدید و سیستم تولید بیوم بازطراحی شده بهره مند خواهید شد. بررسی ما گفت که این بازی “توسط نسخه قبلی خود از هر نظر بهبود یافته است”، که آن را به یک بازی ضروری برای طرفداران Roguelit تبدیل می کند.

فروش صرفاً محدود به Roguelikes نیست، زیرا در کاتالوگ Going Rogue می توانید عناوین مختلفی را پیدا کنید که به طور مماس با این ژانر مرتبط هستند. Monster Hunter Rise تخفیف زیادی دریافت می کند (30 دلار)، و با DLC Sunbreak در نزدیکی گوشه، اکنون زمان خوبی برای شروع بازی است. Star Wars Jedi: Fallen Order و Nioh 2 نیز شاهد کاهش قیمت قابل توجهی بودند.

پیشنهادات بیشتر در تاریخ 2 می ارائه می‌شوند، اما می‌توانید پس‌اندازهای فعلی خود را با رفتن به Steam بررسی کنید. ما همچنین لیستی از موارد مورد علاقه خود را در زیر جمع آوری کرده ایم. زمانی که فروش به طور رسمی شروع شود به عقب برمی گردیم تا معاملات بیشتری را در فروش Going Rogue برجسته کنیم.

بهترین پیشنهادات در Steam

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.