منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فروش GTA 5 از 165 میلیون عبور کرد و بازی Red Dead Redemption 2 به 44 میلیون رسید

فروش GTA 5 از 165 میلیون عبور کرد و بازی Red Dead Redemption 2 به 44 میلیون رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فروش GTA 5 از 165 میلیون عبور کرد و بازی Red Dead Redemption 2 به 44 میلیون رسید

فروش GTA 5 از 165 میلیون عبور کرد و بازی Red Dead Redemption 2 به 44 میلیون رسید

Grand Theft Auto V به رشد خود ادامه می دهد. این بازی اکشن جهان باز تاکنون از 165 میلیون نسخه تا 31 مارس 2022 فروخته شده است که از آخرین آمار فروش Take-Two در فوریه 2022، 5 میلیون نسخه افزایش یافته است.

به گزارش Take-Two، کل سری GTA تاکنون بیش از 375 میلیون نسخه فروخته است. آخرین نسخه GTA V در ماه مارس برای PS5 و Xbox Series X | S منتشر شد. با این حال، Take-Two به طور مشخص آمار فروش این نسخه نسل جدید را فاش نکرد. یکی دیگر از بازی‌های GTA، GTA: The Trilogy – The Definitive Edition، در ماه فوریه برای نینتندو سوییچ عرضه شد، اما Take-Two شماره فروش خود را اعلام نکرد.

در حال پخش: GTA 6 در سال 2023؟ | اخبار گیم اسپات

یکی دیگر از نسخه های قابل توجه GTA در سه ماهه گذشته، انتشار مستقل جدید GTA Online برای PS5 و Xbox Series X | S و همچنین برنامه اشتراک GTA + بود.

Take-Two همچنین از شماره فروش جدید Red Dead Redemption II رونمایی کرد. اکنون 44 میلیون نسخه فروخته است که در ماه فوریه 43 میلیون نسخه افزایش داشته است. این سری 67 میلیون نسخه فروخته است که به این معنی است که Red Dead Redemption 1 از سال 2010 تاکنون حدود 23 میلیون نسخه را جایگزین کرده است.

هر دو بازی GTA V و Red Dead Redemption 2 با فروش ریزتراکنش‌های آنلاین، درآمد بیشتری کسب می‌کنند. و اگر Take-Two از تراکنش‌های خرد درآمد بیشتری کسب کند، استراوس زلنیک، مدیرعامل، می‌تواند پاداش بزرگ‌تری کسب کند.

برای سه ماهه چهارم مالی Take-Two، این شرکت 930 میلیون دلار درآمد داشته است که نسبت به سال گذشته 11 درصد افزایش داشته است. هزینه های دوره ای مصرف کننده که شامل تراکنش های خرد می شود، 1 درصد افزایش یافت و 64 درصد از کل درآمدها را به خود اختصاص داد. Take-Two در مجموع 110 میلیون دلار سود برای این دوره به دست آورد که به طور قابل توجهی کمتر از سود 218.8 میلیون دلاری در این سه ماهه سال گذشته است.

GTA 6 در حال حاضر در دست توسعه است، اما Take-Two در نسخه درآمد خود به آن اشاره ای نکرده است. اگرچه توسعه “در جریان است”، اما انتظار نمی رود که برای مدتی منتشر شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.