منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فروش فوق العاده فروشگاه Epic Games به صورت زنده است – بهترین پیشنهادها را ببینید

فروش فوق العاده فروشگاه Epic Games به صورت زنده است – بهترین پیشنهادها را ببینید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فروش فوق العاده فروشگاه Epic Games به صورت زنده است - بهترین پیشنهادها را ببینید

فروش فوق العاده فروشگاه Epic Games به صورت زنده است - بهترین پیشنهادها را ببینید

فروشگاه اپیک گیمز فروش عظیم خود را راه اندازی کرده است، یک تبلیغ سالانه در اواخر بهار که شامل صدها بازی با تخفیف می شود. علاوه بر تخفیف‌ها، Epic هر هفته بازی‌ها را عرضه می‌کند تا زمانی که فروش آن چهار هفته دیگر به پایان برسد. در حالی که Epic هر هفته بازی‌های رایگان ارائه می‌کند، بازی‌های رایگان به‌ویژه در طول فروش مگا قابل توجه خواهند بود. Borderlands 3 اولین بازی از چهار بازی رایگان است و اکنون قابل سفارش است.

هر دارنده حساب Epic یک کوپن تخفیف 25% دریافت می کند که می تواند در حین فروش مگا برای هر بازی با قیمت 15 دلار یا بیشتر استفاده شود (DLC واجد شرایط نیست). پس از استفاده از کوپن تخفیف 25 درصدی، یک کوپن جدید به حساب شما اضافه می شود – در حین فروش کوپن های بی پایان دریافت خواهید کرد. اگر در چند سال گذشته برای فروش مگا اپیک یا سایر فروش های بزرگ خرید کرده اید، احتمالاً پیشنهاد تخفیف متفاوتی را به خاطر خواهید آورد. Epic برای هر بازی با قیمت 15 دلار یا بالاتر، کوپن های تخفیف 10 دلاری را توزیع می کرد. کوپن های تخفیف 10 دلاری نیز در طول تبلیغات نامحدود بود.

برخی از نکات برجسته این فروش عبارتند از: Ghostwire: Tokyo با قیمت 40 دلار، Tiny Tina’s Wonderlands با قیمت 48 دلار و Sifu با قیمت 32 دلار. در زیر مجموعه ای از بهترین پیشنهادها را جمع آوری کرده ایم. لطفا توجه داشته باشید که تمامی تخفیف های ذکر شده در زیر شامل 25% تخفیف اضافی نمی شود. برای معاملات بیشتر، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات ارزان را برای بازی های زیر 20 دلار در Mega Sale بررسی کنید.

بهترین پیشنهادات فروشگاه Epic Games Mega Sale

یادداشت سردبیر: مقاله در 20 مه 2022 به روز شد

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.