منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فروش سخت افزار دلار ایکس باکس در ایالات متحده به طور چشمگیری افزایش یافته است

فروش سخت افزار دلار ایکس باکس در ایالات متحده به طور چشمگیری افزایش یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فروش سخت افزار دلار ایکس باکس در ایالات متحده به طور چشمگیری افزایش یافته است

فروش سخت افزار دلار ایکس باکس در ایالات متحده به طور چشمگیری افزایش یافته است

در حالی که هزینه‌های مصرف‌کننده برای بازی‌های ویدیویی بین ژانویه تا مارس امسال نسبت به سال ۲۰۲۱ ۸ درصد کاهش یافته است، سخت‌افزار ایکس‌باکس نسبت به زمان مشابه در سال گذشته شاهد جهش عظیمی در فروش دلاری در ایالات متحده بود.

این داده ها از گزارش هزینه مصرف کننده سه ماهه اول 2022 گروه NPD بدست می آید، که اشاره می کند حتی اگر هزینه های سخت افزاری 15 درصد نسبت به سه ماهه اول 2021 کاهش پیدا کند، فروش کلی سخت افزار ایکس باکس دلاری بسیار زیاد بوده است. رشد 92 درصدی. این گزارش دلیل خاصی برای جهش عظیم در فروش دلاری ایکس باکس ارائه نکرده است، اگرچه بهبود در دسترس بودن کنسول برای Xbox Series X و Xbox Series ارزانتر – و همچنین مشکلات زنجیره تامین کمتر – قطعا می تواند یک عامل باشد. . در همین حال، نینتندو سوییچ پرفروش ترین کنسول در همان دوره از نظر تعداد واحدهای فروخته شده بود.

مجموع هزینه های بازی در ایالات متحده در سه ماهه اول سال 2022 به 13.9 میلیارد دلار رسید، اما این فضای موبایل بود که بیشترین کاهش هزینه را نسبت به مدت مشابه سال گذشته با 10 درصد کاهش داشت. اگرچه هزینه دستگاه های تلفن همراه در حال کاهش است، NPD خاطرنشان می کند که بسیاری از محبوب ترین بازی های این پلتفرم در مقایسه با سال گذشته و حتی سال 2019 از نظر تعداد بازیکنان همچنان در حال افزایش هستند.

رندی نلسون، مدیر اجرایی، گفت: «بازیکنان هنوز به بازی‌های موبایلی مورد علاقه خود متعهد هستند، اما نسبت به یک سال پیش که زندگی در ایالات متحده به روال عادی بازگشته است، طیف وسیع‌تری از گزینه‌های سرگرمی جایگزین برای آنها باز است.» بینش در برج حسگر از گزارش NPD

بازی های برتر سه ماهه اول 2022 از نظر هزینه شامل بسیاری از مظنونین معمولی مانند Fortnite، Minecraft، Pokemon Go، Roblox، Call of Duty: Vanguard and Warzone، NBA 2K22، Madden NFL 22، Candy Crush Saga، Candy Crush Soda Saga است. و Grand Theft Auto V. دیگر عناوین پیشرو فصلی عبارتند از Elden Ring، Horizon: Forbidden West، Pokemon Legends: Arceus، Mario Kart 8 Deluxe، Mario Party Superstars، Coin Master، The Sims 4 و WWE 2K22.

NPD همچنین خاطرنشان می کند که در حالی که کل هزینه ها در سه ماهه 1.2 میلیارد دلار کاهش یافته است، اما همچنان بالاتر از سطح قبل از همه گیری است. سایر عوامل کاهش هزینه عبارتند از: محدودیت در عرضه سخت افزار جدید، فقدان درآمد قابل تصرف اضافی در قالب چک های تشویقی در مقایسه با سه ماهه اول سال 2021، و “بازگشت فرصت های مخارج با تجربه که در سال گذشته سرکوب شد.”

بعید است که فروش در سال 2022 از سال 2021 فراتر رود که از بسیاری جهات یک سال رکورد بود. میزان پول خرج شده برای بازی های ویدیویی در سال گذشته رکورد جدیدی را ثبت کرد، زمانی که کل هزینه ها به 60.4 میلیارد دلار رسید. این افزایش نسبت به رکورد قبلی 56.9 میلیارد دلاری در سال 2020 است که نسبت به کل فروش قبل از همه گیری در سال 2019 افزایش 27 درصدی را نشان می دهد.