منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فروش جدید Switch eShop به صورت زنده است: بهترین پیشنهادها را ببینید

فروش جدید Switch eShop به صورت زنده است: بهترین پیشنهادها را ببینید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فروش جدید Switch eShop به صورت زنده است: بهترین پیشنهادها را ببینید

فروش جدید Switch eShop به صورت زنده است: بهترین پیشنهادها را ببینید

اگر به دنبال چیزی برای بازی در این آخر هفته در نینتندو سوییچ هستید، یوبی سافت فروش جدیدی را در Switch eShop راه اندازی کرده است. Mega May Sale یوبی‌سافت تا ۱ ژوئن ادامه دارد و شامل پیشنهاداتی برای طیف گسترده‌ای از بازی‌های استودیویی، از جمله Mario + Rabbids Kingdom Battle، South Park: The Fractured but Whole، Trials Rising و انواع بازی‌های Assassin’s Creed است.

عناوین Assassin’s Creed مهمترین نکات برجسته در اینجا هستند. شما می توانید مجموعه Ezio را – که با سه بازی ارائه می شود – تنها با 28 دلار دریافت کنید. همچنین می توانید مجموعه Rebel را با Black Flag و Rogue تنها با 15 دلار دریافت کنید. در همین حال، نسخه بازسازی شده Assassin’s Creed III نیز با قیمت 15 دلار به فروش می رسد.

به ویژه، طرفداران بازی‌های کارتی و رومیزی باید به فروش دقیق‌تر نگاه کنند، زیرا اشکال مختلفی از UNO را به همراه چرخ ثروت، سلطه جهانی ریسک و Trivial Pursuit Live خواهید دید.

سایر نکات برجسته عبارتند از Starlink: Battle for Atlas با قیمت 12 دلار، Trials Rising با قیمت 6 دلار و مجموعه ای با بازی Child of Light و Valiant Hearts: The Great War تنها با قیمت 7 دلار.

همه تخفیف‌های موجود را می‌توانید در وب‌سایت رسمی eShop پیدا کنید، اگرچه ما فهرست کوتاهی از بهترین معاملات را در زیر جمع‌آوری کرده‌ایم.

بهترین پیشنهادات یوبی سافت در Switch eShop

بهترین پیشنهادها برای بازی و فناوری این هفته