منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فروش جدید پلی استیشن صدها بازی رترو و ریمستر شده را تخفیف می دهد

فروش جدید پلی استیشن صدها بازی رترو و ریمستر شده را تخفیف می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فروش جدید پلی استیشن صدها بازی رترو و ریمستر شده را تخفیف می دهد

فروش جدید پلی استیشن صدها بازی رترو و ریمستر شده را تخفیف می دهد

که در فروش ریمستر و یکپارچهسازی با سیستمعامل اکنون در فروشگاه پلی استیشن به صورت زنده پخش می شود و تخفیف های بزرگی را برای برخی از آثار کلاسیک ارائه می دهد. چه بخواهید خود را در یک پلتفرمر نوستالژیک مانند Jak and Daxter غوطه ور کنید یا از یک ریمستر Castle Crashers یا Destroy All Humans لذت ببرید، بازی های جذاب و جالب کم ندارید.

اگر به دنبال بهترین مبلغ برای پول خود هستید، Spyro + Crash Remastered Bundle را در نظر بگیرید. تنها با قیمت 30 دلار (از 75 دلار کاهش یافته است)، شش بازی بازسازی شده را در یک بازی دریافت خواهید کرد – که شامل هر دو سه گانه اصلی Spyro و Crash است. اگر من درست محاسبه کنم، برای هر یک از این عناوین کلاسیک فقط پنج دلار است.

دیزنی ممکن است یک تجارت خانوادگی باشد، اما بازی های پلتفرمینگ قدیمی آن برای مبتدیان هر چیزی جز راحت نبود. اگر هنوز عناوین خشمگین علاءالدین یا شیر شاه را تجربه نکرده اید، آن ها را در باندل دیزنی تنها با قیمت 8 دلار، کمتر از 20 دلار، پیدا خواهید کرد. خوشبختانه، آن‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دارای ویژگی عقب‌گردی هستند که به شما امکان می‌دهد تا عمل را معکوس کنید و بدون هیچ مشکلی دوباره بخش‌های سخت را امتحان کنید.

ده‌ها بازی دیگر از جمله Alan Wake Remastered، Dark Cloud و Devil May Cry HD Collection به فروش می‌رسند. حتما کاتالوگ کامل را بررسی کنید، اما ما برخی از پیشنهادات مورد علاقه خود را در زیر برجسته کرده ایم.

بهترین پیشنهادات در فروشگاه PS