منو سایت

فروش تابستانی Steam اکنون به صورت زنده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فروش تابستانی Steam اکنون به صورت زنده است

فروش تابستانی Steam اکنون به صورت زنده است

فروش تابستانی Steam بالاخره رسید. به عنوان یکی از دو بزرگ ترین فروش Steam در سال، فروش تابستانی بهترین فرصت را برای خرید بازی های رایانه ای ارائه می دهد. و با Steam Deck موجود، فروش تابستانی امسال هیجان‌انگیزتر است. در مجموع، هزاران بازی در فروش وجود دارد، از جمله تعداد زیادی بازدید AAA و تعداد زیادی بازی مستقل. فروش تابستانی Steam تا 7 جولای ادامه دارد، بنابراین شما دو هفته فرصت دارید تا انتخاب خود را انجام دهید.

اگر مدتی است که یکی از فروش های بزرگ Steam را نخریده اید، همه پیشنهادات به یکباره در دسترس هستند. Steam در طول فروش خود پیشنهادات روزانه و فروش های فلش را ارائه می کرد تا مشتریان را دوباره برگرداند. امروزه آنچه می بینید همان چیزی است که به دست می آورید که برای کیف پول شما عالی است. این همچنین به این معنی است که هنگام معامله باید بر چیزهای زیادی غلبه کنید.

اولین جایی که می توانید سفر خود را با فروش تابستانی Steam شروع کنید، در لیست آرزوهای شما است. احتمالاً برخی از بازی‌هایی که در آنجا دارید کاهش یافته‌اند، شاید به پایین‌ترین قیمتی که تاکنون داشته‌اند. سپس ما به سادگی توصیه می کنیم که به دنبال هر بازی مورد علاقه خود باشید. به معنای واقعی کلمه هزاران و هزاران معامله در فروش تابستانی وجود دارد. تقریباً باید خوش شانس باشید تا بازی مورد علاقه خود را بیابید که تخفیف نداشته باشد – مگر اینکه یک نسخه کاملاً جدید باشد.

بازی‌های AAA قابل‌توجهی زیادی به فروش می‌رسند، از جمله Death Stranding Director’s Cut، Dying Light 2، Sekiro: Shadows Die Twice، Monster Hunter Rise، God of War و Red Dead Redemption 2.

با این حال، برخی از بهترین معاملات را می توان در بازی های مستقل یافت. عناوین درخشان و مبتکرانه با قیمت های واقعا پایین کم نیست. به عنوان مثال، Celeste، Hollow Knight، Stardew Valley، Death’s Door و Into the Breach تا 10 دلار یا کمتر تخفیف دارند. و اینها برخی از بهترین بازی های مستقل در حافظه اخیر هستند.

برای آشنایی بیشتر با آنچه باید بخرید، لیست ما از بهترین معاملات تابستانی Steam را بررسی کنید. ما همچنین با لیستی از بهترین معاملات زیر 10 دلار معامله هایی انجام دادیم. به یاد داشته باشید که فروش تابستانی Steam تا 7 جولای ادامه دارد، بنابراین لازم نیست برای تصمیم گیری خرید خود عجله کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.