منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فروش تابستانی یوبی سافت زنده است – بهترین معاملات بازی را ببینید

فروش تابستانی یوبی سافت زنده است – بهترین معاملات بازی را ببینید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فروش تابستانی یوبی سافت زنده است - بهترین معاملات بازی را ببینید

فروش تابستانی یوبی سافت زنده است - بهترین معاملات بازی را ببینید

فروش تابستانی غول پیکر یوبی سافت اکنون به صورت زنده برگزار می شود و قیمت برخی از محبوب ترین بازی های این استودیو را کاهش می دهد. این رویداد تا 6 جولای ادامه دارد و تا آن زمان شما را پیدا خواهید کرد Assassin’s Creed Valhalla، استخراج رنگین کمان شش، Immortals Fenyx Rising, و برخی از بهترین قیمت های آنها در سال.

اکنون زمان بسیار خوبی است تا سری به سری Assassin’s Creed مانند پکیج اساطیر فقط با قیمت 48 دلار در دسترس است که از 160 دلار کاهش یافته است. این بسته شامل Valhalla، Origins و Odyssey – سه بازی جدید در فرنچایز طولانی مدت است. اگر فقط نیاز دارید والهالا، در حال حاضر به 24 دلار کاهش یافته است.

فراتر از موفقیت‌های امروزی، فروش تابستانی تعداد زیادی بازی قدیمی را به فروش می‌رساند. این شامل سال 1800، ماوراء خوب و بد، و Far Cry 4. و اگر به دنبال چیزی آرام‌بخش‌تر هستید، نسخه دیجیتال را انتخاب کنید سازمان ملل متحد فقط برای چهار دلار

برای تطبیق با تخفیف‌های بازی، یوبی‌سافت در هنگام استفاده از تبلیغات، 20 درصد تخفیف برای بیشتر کالاهای خود ارائه می‌کند. SWEET20. این شامل بازی تاس اورلوگ مجسمه های رنگین کمان شش، هودهای والهالا، و بیشتر. کاتالوگ کامل تجهیزات واجد شرایط را می توان در این آدرس یافت وب سایت رسمی یوبی سافت .

هنگامی که جستجوی اقلام را تمام کردید، حتماً کل کتابخانه بازی های تخفیف خورده را بررسی کنید – ما برخی از پیشنهادات مورد علاقه خود را در زیر برجسته کرده ایم.

بهترین پیشنهادات در فروشگاه یوبی سافت

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.