فایل های مخفی GTA V بسته ای از افزونه های مایکل را نشان می دهد

فایل های مخفی GTA V بسته ای از افزونه های مایکل را نشان می دهد

راک استار گیمز سال گذشته از بسته الحاقی قرارداد GTA V رونمایی کرد که آپدیت بسیار خوبی برای قسمت آنلاین بود و شاهد مراحل داستان با حضور فرانکلین کلینتون بودیم. بازگشت این قهرمان به همراه لامار توجه میلیون ها بازیکن را به خود جلب کرد. اخیراً گزارشی در مورد انتشار بسته الحاقی GTAV مایکل منتشر شده است.

بسته الحاقی قبلی GTA Online سرنوشت مایکل را در تاریخ GTA V فاش کرد. باخبر شدیم که او همچنان در عرصه سینما به کار خود ادامه می دهد و در همان استودیوی هالیوودی کار می کند. چندی پیش بازیگر نقش مایکل دی سانتا ویدئویی عجیب در صفحه توییتر خود منتشر کرد. او با پوشیدن یونیفرم کارکنان فست فود Cluckin Bell احتمال پوشیدن محتوای جدید را افزایش داد. او در این ویدئوی کوتاه گفت: “این ایده من برای بازنشستگی موفق نبود.”

بسیاری از کاربران توییتر این ویدیو را به بسته الحاقی جدید GTA V مرتبط کرده اند و حالا فایل های مخفی بازی چنین محتوایی را آشکار می کند. یکی از کاشفان سری GTA به نام TezFunz2 آنها اخیرا فایل های مخفی بازی را فاش کرده اند که اسکریپت جدیدی برای GTA Online را نشان می دهد. این بدان معنا نیست که بسته جدیدی از افزونه ها ایجاد شده است. اما نقطه ورود کاراکترها در فایل ها یک مکان کاملا جدید به نام Movie_set است.

مایکل در بسته الحاقی GTA V

مایکل یک شخصیت GTA است که علاقه زیادی به فیلم های هالیوودی دارد و بخش مهمی از روند شخصیت پردازی بر اساس علاقه او به سینما است. بسته الحاقی اخیر GTA V نشان داد که مایکل پس از بازنشستگی به عنوان کارگردان مشغول به کار است و سرانجام به آرزویش رسیده است. این موضوع در دیالوگ های رد و بدل شده بین فرانکلین و لامار مشخص شد و این احتمال وجود دارد که Rockstar زندگی جدید مایکل را در DLC جدید تجربه کند.

در حالی که تولید GTA 6 تایید شده است; اما سال ها با انتشار آن فاصله داریم. آخرین گزارش تاریخ انتشار GTA 6 را در سال 2026 اعلام می کند و با این حساب انتشار آپدیت جدید برای GTA Online ادامه خواهد داشت. فایل های مخفی نشان می دهد که بسته الحاقی تابستانی بازی GTA V بر اساس مایکل ساخته شده است و آخرین فعالیت های این بازیگر از این شخصیت شاید سرنخ دیگری برای ما باشد. پشتیبانی از GT Online در حال حاضر با انتشار نسخه نسل نهم ادامه دارد و Rockstar در حال حاضر برنامه ای برای کاهش پشتیبانی از این بازی ندارد. نطر شما چی هست؟

منبع: DualShockers