منو سایت

غیرفعال کردن هسته Metal Gear Solid 5 غیرممکن است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
غیرفعال کردن هسته Metal Gear Solid 5 غیرممکن است

بازیکنان Metal Gear Solid 5 بیش از نیم دهه است که در تلاش هستند تا جهان را از شر سلاح های هسته ای خلاص کنند. حال طبق آخرین اخبار بازی، بازیکنان با تحقیقات فراوان در نهایت به این نتیجه رسیده اند که هیچ راهی برای انجام ماموریت خلع سلاح هسته ای متال گیر سالید 5 وجود ندارد.

بیش از نیم دهه است که مطالعات روی بازیکنانی که از شر سلاح های اصلی MGS5 خلاص می شوند، ادامه دارد. اما در تمام این مدت تلاش افراد مختلف بی نتیجه ماند و هیچ راه حلی برای تکمیل ماموریت خلع سلاح هسته متال گیر سالید 5 ارائه نشد و اکنون مشخص شده است که این ماموریت عملاً «غیرممکن» است.

ویدیویی که در کانال یوتیوب «آیا بازی را می‌دانید» منتشر شده، بیان می‌کند که دسترسی به محتوای مخفی که کونامی سال‌ها در متال گیر سالید 5 سرمایه‌گذاری کرده است، غیرممکن است. با این حال، این محتوای مخفی که در واقع یک بریده بود، با بازیابی اطلاعات کشف و منتشر شد. با این حال، با وجود سال ها تحقیق توسط بازیکنان و تلاش آنها برای انجام ماموریت نهایی، این صحنه کات اوت هرگز در قالب یک بازی دیده نشده است.

آیا می دانستید که Gaming همچنین با گروهی به نام The Anti-Nuke Gang صحبت می کند. اعضای این گروه قبلاً ادعا کرده بودند که تعداد سلاح های هسته ای نسخه متال گیر سالید 5 پلی استیشن 3 را به صفر رسانده اند. با این حال، کونامی گفت که این کار به درستی و قانونی انجام نشده است.

باند ضد هسته ای بعداً اعلام کرد که از این هک برای کاهش تعداد سلاح های هسته ای استفاده کرده است. با این حال، آنها متوجه شدند که به دلیل ارتباط سلاح های هسته ای با حساب های کاربری مسدود شده، آنها را نمی توان خنثی کرد و تلاش بازیکنان بیهوده خواهد بود. در هفت سال گذشته، کونامی هیچ اقدامی برای تغییر وضعیت و امکان دسترسی به سلاح های هسته ای انجام نداده است.

متال گیر سالید 5 متال گیر سالید 5

تنها راه تمرکز بر سلاح های هسته ای استفاده از هک است

باند Anti-Nuke به رهبری The Hung Horse تلاش هایی را برای کاهش تعداد تسلیحات هسته ای در نسخه PS3 Metal Gear Solid 5 به صفر در زمان شروع همه گیری کراون آغاز کرد. اما اعضای آن به سرعت متوجه شدند که با وجود اشتباهات مختلف، این امر از طریق روش های معمول غیرممکن است.

اول اینکه تقریباً هفت سال از عرضه Metal Gear Solid 5 می گذرد و فروش خوبی در پلی استیشن 3 دارد. در نتیجه تعداد سلاح های هسته ای این نسخه اگرچه نسبت به سایر پلتفرم ها کمتر است، اما همچنان قابل توجه است. همچنین بازیکنان می توانند به راحتی از تقلب های مختلف روی کنسول PS3 استفاده کنند و در عرض چند دقیقه 16 سلاح هسته ای را به حساب کاربری خود اضافه کنند. این معمولا چند هفته طول می کشد. به همین دلیل است که خلع سلاح هسته ای بسیار دشوار خواهد بود.

هونگ هورس گفت که با وجود تلاش‌های گروه ضد نوک، سلاح‌های هسته‌ای آنقدر کم است که خلاص شدن از شر آن غیرممکن است. وی گفت: ما با تعدادی سلاح هسته ای مواجه شده ایم که متعلق به هیچ پایگاهی نیست و خلع سلاح آنها غیرممکن است. اگر با سیستم Forward Operating Base Metal Gear Solid 5 آشنا هستید، می‌دانید که وقتی بازیکنی یک سلاح هسته‌ای ساخته است، همیشه روی FOB است. اما حدود 40 مورد از این سلاح های هسته ای خنثی وجود دارد که به هیچ یک از FOB ها تعلق ندارند. به زبان ساده، سلاح های هسته ای بدون FOB هستند. ما آنها را فانتوم نوکز می نامیم.

به همین دلایل، باند ضد هسته ای مجبور به استفاده از روش ها و ابزارهای هسته ای برای از بین بردن سلاح های هسته ای است. هکری به نام Stefferp به این گروه پیوست و ابزاری را توسعه داد که به آنها اجازه می‌دهد بدون نیاز به تجربه بازی، تمام سلاح‌های هسته‌ای را خلع سلاح کنند. این ابزار همه بازیکنان را اسکن می کند و سلاح های اصلی آنها را شناسایی می کند. ابزاری که گروه Anti-Nuke به نام The Nuke Hunter Deluxe نامیده می شود، راه آنها برای از بین بردن تمام سلاح های هسته ای است.

اما پس از بررسی های انجام شده توسط کونامی، این تصمیم غیرقانونی تشخیص داده شد و استفرپ در متال گیر سالید 5 انتخاب شد. علیرغم تلاش های گروه Anti-Nuke برای تماس با کونامی و توضیح خطای ماموریت، ناشر متال گیر سالید 5 هنوز پاسخ نداده است

متال گیر سالید 5 متال گیر سالید 5

ممکن است هیچ پاداشی برای از بین بردن سلاح های هسته ای وجود نداشته باشد

آرزوی بازیکنان برای رسیدن به این هدف به ظاهر غیرممکن به این دلیل است که بلافاصله پس از انتشار Metal Gear Solid 5، عنصری کشف شد که مخفیانه وجود قسمت سوم را اعلام می کرد. در حال حاضر بازی Metal Gear Solid به دو قسمت Revenge و Race تقسیم شده است. در فایل های بازی قسمت سوم Peace نام دارد. به همین دلیل، بازیکنان معتقدند که یک راه مخفی برای دسترسی به این بخش وجود دارد.

همچنین نام این بخش، صلح، بسیاری را به این باور رسانده است که تنها راه زنده ماندن از آن، از بین بردن تمامی سلاح های هسته ای است. کونامی در سال 2015 با یک توییت به این شایعات دامن زد. در این توییت آمده است: «حقیقت صلح را می توان یافت. با این حال، بسیاری از بازیکنان استدلال می کنند که به دلیل مشکلات بین کونامی و هیدئو کوجیما، خالق سری متال گیر، در آخرین مراحل بازی Metal Gear Solid 5، ممکن است محتوای زمان ناپدید شدن همه سلاح های هسته ای هرگز کامل نشده باشد. . بنابراین، کونامی هرگز نمی تواند اجازه نابودی کامل سلاح های هسته ای را بدهد. زیرا ثواب موعود واقعاً وجود ندارد.

در سال 2022، هیدئو کوجیما توییت کرد که طرح نابودی سلاح های هسته ای یک “آزمایش اجتماعی” بود. هیدئو کوجیما پس از جدایی از کونامی، کوجیما پروداکشنز را به عنوان یک استودیوی مستقل ایجاد کرد که اولین آن با نام Death Stranding با حمایت سونی تولید و منتشر شد. مدتی است که شایعاتی مبنی بر همکاری هیدئو کوجیما با مایکروسافت برای ساخت یک بازی ابری در رسانه ها منتشر شده است.

نظر شما در مورد عدم امکان انجام ماموریت خلع سلاح متال گیر سالید 5 چیست؟ آیا برای تکمیل این ماموریت تلاش کرده اید؟ آیا فکر می کنید کونامی عمداً از این امر جلوگیری می کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle