منو سایت

عکس های پوگبا و نیمار در Modern Warfare II فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
عکس های پوگبا و نیمار در Modern Warfare II فاش شد

هفته گذشته جوند اطلاعاتی در مورد حضور ستاره های فوتبال در بازی Modern Warfare II پیدا کرد. این اطلاعات با استخراج اطلاعات از فایل های دانلودی بازی به دست آمده و نشان می دهد که ستاره هایی مانند لیونل مسی و نیمار به عنوان اپراتور در قسمت چند نفره حضور دارند. به تازگی عکس هایی از نیمار و پوگبا در ظاهر نظامی منتشر شده است که شایعه قبلی را تایید می کند.

جام جهانی فوتبال 2022 در قطر آغاز می شود و شرکت های بازی در حال آماده سازی کمپین های تبلیغاتی هستند. حالت جام جهانی FIFA 23 برای بازیکنان این شبیه ساز فوتبال آماده است، اما بازی های دیگری نیز در دست ساخت هستند. Kalaf Duty Modern Warfare 2 و Warzone 2 از جمله بازی هایی هستند که با شروع جام جهانی محتوای ویژه ای را در اختیار بازیکنان قرار می دهند. گزارش جدید حاکی از قطعی بودن حضور پوگبا و نیمار در Modern Warfare II است.

با نگاهی به عکس های این دو ستاره فوتبال می توانید ظاهر خاص آنها را مشاهده کنید. هر دو دارای دستکش چرمی و زره زرد رنگ هستند. آنها مجلاتی در اطراف خود دارند و آماده نبرد هستند. پوگبا عینک مخصوص و نیمار از هدفون استفاده می کند و لباس ها بسیار شبیه پیراهن تیم فوتبال است. نیمار دوس سانتوس جونیور ستاره پاری سن ژرمن یکی از استریمرهای قدیمی به حساب می آید و بارها مهارت های خود را در تیراندازی نشان داده است.

حضور نیمار در Modern Warfare II

اکتیویژن هنوز اطلاعات منتشر شده درباره حضور نیمار و پوگبا در Modern Warfare II را تایید نکرده است اما تصاویر کاملا واقعی هستند. انتظار می رود با شروع جام جهانی محتوای ویژه به طور رسمی اعلام شود. از آنجایی که Warzone 2 هنوز منتشر نشده است، Activision فعلاً خودداری می کند. در روزهای اخیر اخبار مختلفی در مورد بازی Kalaf Duty Modern Warfare 2 منتشر شده است.دیسک بازی Call of Duty Modern Warfare II تنها 75 مگابایت کل فضای فایل دارد و بازیکنان باید 150 گیگابایت دانلود کنند.

افرادی که قصد خرید دیسک بازی Modern Warfare II را دارند و می خواهند حجم دانلود خود را کاهش دهند باید تمامی فایل های بازی را از سرورهای اصلی دانلود کنند. داستان Modern Warfare 2 از هفته گذشته در دسترس بوده و افراد زیادی آن را امتحان کرده اند. شهر آمستردام در بازی مورد ستایش طرفداران قرار گرفت و بسیاری از گرافیک و توجه به جزئیات بازی تمجید کردند. Modern Warfare 2 امروز به طور رسمی منتشر شد و می توانید از حالت های چند نفره لذت ببرید.

منبع: TheGamer