منو سایت

عکس هایی از نسخه PC بازی Returnal و Sackboy فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
عکس هایی از نسخه PC بازی Returnal و Sackboy فاش شد

گزارش های اخیر از انتشار Returnal برای PC خبر می دهند. این بازی به پایگاه داده آنلاین استیم اضافه شده است. این یک پلی استیشن 5 انحصاری تحسین شده است که با ادامه راه اندازی بازی های رایانه ای سونی در دسترس کاربران رایانه قرار خواهد گرفت. تصاویر از قسمت تنظیمات نسخه کامپیوتر برگشت و مشخص شد که Sackboy هر دو را برای PC منتشر می کند.

به گزارش پارسی گیم، دنیای اینترنت پر از انواع شایعات و افشاگری هاست; اما اسکرین شات های رسمی بازی های Returnal و Sackboy: A Big Adventure نشان می دهد که نسخه رایانه های شخصی هر دو بازی در دست ساخت است و همانند دیگر عناوین پلی استیشن برای رایانه های شخصی نیز منتشر خواهد شد. سونی به تازگی عرضه Marvel’s Spider-Man را برای رایانه های شخصی تایید کرده و مجموعه عناوین پلی استیشن روی استیم کامل شده است.

یکی از کاربران Reddit با نام کاربری EmpressOfSony اخیراً تصاویری را در منوی داخلی بازی های Return و Scooby Games منتشر کرده است. این تصاویر تنظیمات کامپیوتر را نشان می دهد و می بینیم که امکان کنترل کامل بازی وجود دارد. برای مثال، به صفحه تنظیمات بازی Returnal‌ نگاه کنید، خواهید دید که گزینه ای برای شروع بازی با نرخ فریم نامحدود و همچنین تنظیمات دیگری مانند کیفیت سایه و امتحان مجدد وجود دارد. این تصویر عرضه پلی استیشن Ruglake برای رایانه های شخصی را تایید می کند.

Sackboy: یک ماجراجویی کامپیوتری عالی

نسخه معکوس برای کامپیوتر مورد نیاز است

سونی قول داده است که تمامی بازی های پلی استیشن را برای رایانه های شخصی عرضه کند و انتشار Returnal برای رایانه های شخصی جای تعجب ندارد. گزارش جدیدی از گیت‌وی بازی‌های مختلف سونی خبر می‌دهد و حتی انتظار می‌رود God of War Ragnarok‌ پس از مدتی برای استیم منتشر شود. لیست بازی های منقضی شده انویدیا نیز نشان داد که عناوین مختلفی در راه پلتفرم PC هستند. جالب اینجاست که سونی Scooby را نیز برای پلتفرم جدید منتشر می کند.

Sackboy: A Big Adventure در لیست منقضی شده بازی های انویدیا یافت شد و هیچ گزارش موثقی در مورد آن وجود نداشت. اسکرین شات جدید رسما راه اندازی این پلتفرم برای کامپیوتر را تایید می کند. این تصاویر در حالی منتشر می شوند که طرفداران منتظر انتشار Bloodborne برای رایانه شخصی هستند و به نظر می رسد سونی هنوز برای این کار آماده نیست و احتمالاً با انتشار ریمستر PS5 این اتفاق می افتد.

پلی استیشن اخیر God of War را برای رایانه ای منتشر کرد که توسط افراد زیادی پشتیبانی می شد. Uncharted 4 نیز برای PC و Spider-Man در اواسط تابستان منتشر خواهد شد. باید دید Returnal چه زمانی بر روی کامپیوتر منتشر خواهد شد. نطر شما چی هست؟

منبع: PCGAMER