منو سایت

عرضه نسخه Definitive GTA Trilogy برای موبایل به تعویق افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
عرضه نسخه Definitive GTA Trilogy برای موبایل به تعویق افتاد

Take-Two طبق آخرین گزارش مالی منتشر شده GTA Trilogy Definitive Edition آهسته برای موبایل GTA Mobile Remaster قرار بود پس از راه اندازی کامل برای رایانه های شخصی و کنسول ها منتشر شود. اما به نظر می رسد که توسعه بازی ادامه دارد و این بازی در نیمه اول سال 2022 که برای زمان نسخه اول اعلام شده بود؛ منتشر نخواهد شد.

به گزارش پارسی گیم، راک استار خود را برای عرضه بازی GTA Trilogy Definitive Edition در ماه آینده آماده می کرد و علاقه مندان به بازی های موبایلی می توانند بازی های محبوب GTA را روی موبایل خود تجربه کنند. گزارش مالی سالانه Tikuto نشان دهنده تاخیر در عرضه بازی است و نسخه موبایلی آن هنوز برای عرضه آماده نشده است. بر اساس این گزارش، عرضه ریمستر GTA Triple برای دستگاه های تلفن همراه تا پایان سال مالی جدید تغییر کرده و در نتیجه ممکن است بازی تا 31 دسامبر 2023 به تعویق بیفتد.

GTA Trilogy Definitive Edition GTA Mobile Triple Remaster

تاخیر GTA Remaster برای دستگاه های تلفن همراه

انتشار نسخه پی سی کنسول بازسازی شده GTA با واکنش های منفی مواجه شد. مشکلات فنی ریمستر GTA به قدری زیاد بود که بازیکنان از سیاست های Rockstar انتقاد کردند و بازی جدید حتی به عنوان یکی از بدترین بازی های سال 2021 شناخته شد. Rockstar نسخه PC بازی GTA Trilogy Definitive Edition را یک روز پس از انتشار حذف کرد تا بازی های بزرگ را برطرف کند. چالش ها و مسائل. انتشار آپدیت های پی در پی در ماه های اخیر باعث پایداری بیشتر بازی شده است. مشکلات تاثیر زیادی در فروش بازی نداشت و ریمستر GTA بیش از ده میلیون نسخه فروخته است.

Rockstar از زمان شروع ریمستر سه گانه GTA تاریخ انتشار نسخه موبایل را تایید نکرده است. در آن زمان گفته می شد که نیمه اول سال 2022 به عنوان پنجره راه اندازی انتخاب شده است. در حالی که بسیاری از کاربران موبایل منتظر دریافت بازی هستند. گزارش مالی تیکوتو نشان می دهد که بازی هنوز آماده نشده است. به نظر می رسد راک استار از نسخه ناقص بازی می ترسد و اجازه تکرار اشتباه سال گذشته را نخواهد داد.

مدیرعامل Take-Two مدتی قبل از ارائه بازی GTA Trilogy Definitive Edition ابراز خرسندی کرده و معتقد است این بازی در دراز مدت فروش خوبی خواهد داشت. گزارش اخیر این ناشر آمریکایی به سایر بازی های Rockstar از جمله GTA V می پردازد. طبق آمار رسمی، فروش GTA 5 از 165 میلیون نسخه فراتر رفته است و انتشار ریمستر GTA V برای کنسول های جدید باعث افزایش فروش بازی شده است. اگر منتظر انتشار GTA Remaster برای دستگاه های تلفن همراه هستید. بهتر است کمی بیشتر صبر کنید. نظر شما چیه؟

منبع: VGC