منو سایت

ظاهرا نزدیک به زمان برای یک پورت Skyrim دیگر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ظاهرا نزدیک به زمان برای یک پورت Skyrim دیگر است

ظاهرا نزدیک به زمان برای یک پورت Skyrim دیگر است

The Elder Scrolls V: Skyrim مقاومت ناپذیر است. گزارش شده است که نسخه Anniversary این بازی که در سال 2021 برای پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی به مناسبت دهمین سالگرد بازی منتشر شد، اکنون به سوییچ منتقل می شود.

SwitchBrasil گزارش می دهد که کمیته ارزیابی بازی های دیجیتال تایوان نسخه Skyrim Anniversary Edition را برای سوییچ گنجانده است که نشان می دهد ممکن است اعلام رسمی خیلی دیر نباشد. نسخه پایه Skyrim اکنون در سوییچ در دسترس است، اما نه نسخه Anniversary.

در حال پخش: تریلر بازی The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition

Skyrim Anniversary Edition شامل بازی اصلی، تمام DLC ها و مدها، و همچنین سیستم ماهیگیری جدید، از جمله موارد دیگر است. با توجه به اینکه سوئیچ دارای بیش از 100 میلیون واحد نصب شده است، به نظر می رسد انتقال بازی به کنسول هیبریدی نینتندو منطقی باشد.

کارگردان بازی تاد هاوارد در سال 2018 گفت که Bethesda به انتشار نسخه‌های جدید Skyrim و پلتفرم‌های اضافی ادامه می‌دهد زیرا این بازی درآمدزایی دارد. هاوارد به شوخی گفت: «اگر می‌خواهید انتشار آن را متوقف کنیم، خرید آن را متوقف کنید».

GameSpot با Bethesda تماس گرفت تا جزئیات بیشتری در مورد احتمال عرضه نسخه Anniversary Skyrim به سوییچ به دست آورد.

عنوان بعدی استودیو Bethesda Game Starfield است که در ابتدا انتظار می رفت در نوامبر 2022 عرضه شود و به سال 2023 موکول شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.