منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ظاهراً Xbox Game Pass Assassin’s Creed Origins و For Honor را در ماه ژوئن اضافه می کند.

ظاهراً Xbox Game Pass Assassin’s Creed Origins و For Honor را در ماه ژوئن اضافه می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ظاهراً Xbox Game Pass Assassin's Creed Origins و For Honor را در ماه ژوئن اضافه می کند.

ظاهراً Xbox Game Pass Assassin's Creed Origins و For Honor را در ماه ژوئن اضافه می کند.

مشخص شد که Xbox Game Pass در ماه ژوئن دو بازی بزرگ را به Ubisoft اضافه می کند. VGC فاش کرده است که بخش “به زودی” Xbox Game Pass نشان می دهد که For Honor: Marching Fire Edition در تاریخ 1 ژوئن به کتابخانه اضافه می شود و پس از آن Assassin’s Creed Origins در 7 ژوئن به این کتابخانه اضافه می شود.

سپس طبق صفحه ای که به زودی منتشر می شود، یک بازی غیر یوبی سافت – Shadowrun Returns – در 21 ژوئن فرود خواهد آمد.

در ماه آوریل، یوبی‌سافت اعلام کرد که Origins و For Honor در دو ماه آینده به Game Pass خواهند آمد، بنابراین این دقیقاً طبق برنامه است. Assassin’s Creed Origins و For Honor می توانند از طریق Ubisoft Connect برای Xbox Game Pass روی کنسول، فضای ابری و رایانه بازی کنند.

ورود Assassin’s Creed Origins و For Honor در Game Pass بخشی از معامله Xbox یوبی سافت است که این شرکت اخیرا آن را گسترش داده است.

در حالی که منتظر این عناوین و نسخه‌های دیگر Game Pass از ژوئن هستیم، اعضا می‌توانند تعداد زیادی بازی را در این ماه از جمله نسخه جدید Sniper Elite 5 از اولین روز هفته آینده دریافت کنند.

Xbox Game Pass بیش از 25 میلیون عضو دارد و ایکس باکس به طور کلی اخیراً در حال افزایش است. اخبار دیگر از Xbox Starfield و Redfall به سال 2023 موکول شدند.