منو سایت

ظاهراً پلی استیشن گیمزکام 2022 را از دست داده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ظاهراً پلی استیشن گیمزکام 2022 را از دست داده است

ظاهراً پلی استیشن گیمزکام 2022 را از دست داده است

طبق گزارشات سونی تایید کرده است که امسال در Gamescom شرکت نخواهد کرد. رویداد بازی سالانه در شهر کلن آلمان معمولا در اواخر تابستان برگزار می شود و قرار است از 23 آگوست آغاز شود. غیبت پلی استیشن به لیستی از ناشران از جمله نینتندو، اکتیویژن بلیزارد و Take-Two Interactive می‌پیوندد که همگی اعلام کرده‌اند در این نمایشگاه شرکت نخواهند کرد.

سونی اینتراکتیو برنامه های خود را به سایت آلمانی Games Wirtschaft تایید کرد. مقاله ای که توسط گوگل ترجمه شده است اشاره می کند که این بدان معناست که پلی استیشن هیچ چیزی را در Gamescom نشان نخواهد داد: Opening Night Live توسط Geoff Keighley، زیرا شرکت در این نمایشگاه با حضور در نمایش فیزیکی همراه است. این یک راز است وقتی که ما بازی های بیشتری از God of War Ragnarok را می بینیم، اگرچه طبق گزارش ها قرار است امسال منتشر شود.

در حال پخش: تریلر God of War – Ultra Wide کامپیوتر رومیزی

سونی معمولاً یکی از بزرگترین غرفه داران در Gamescom است و در طول تاریخ جوایزی را کسب کرده و برای ارائه بازی ها به اشخاص ثالث استفاده می شود. تاکنون، برگزارکنندگان GamesCom لیستی از غرفه داران منتشر نکرده اند، اما کل مرکز نمایشگاه و تمام سالن های مرتبط برای استفاده رزرو شده است.

امسال، Gamescom به عنوان یک رویداد ترکیبی شخصی و دیجیتال برنامه ریزی شده است، پس از دو سال رویداد کاملا دیجیتالی به دلیل محدودیت ها و اقدامات احتیاطی COVID-19. پخش زنده Opening Night از Keighley طبق معمول شروع این رویداد را نشان خواهد داد. Keighley یک رویداد شروع تابستانی سالانه به نام Summer Game Fest Live راه‌اندازی کرده است، بنابراین این دو رویداد با هم فصل را به پایان می‌رسانند.

اما مانند Gamescom، بسیاری از ناشران رسماً بخشی از Summer Game Fest Live نبودند. برخی، مانند Xbox، انتخاب کرده اند که ویترین های جداگانه خود را داشته باشند، شبیه به کنفرانس مطبوعاتی سنتی E3. برخی دیگر مانند سونی و نینتندو هنوز چنین ویترین جامعی را برای بازی های خود اعلام نکرده اند. سونی وضعیت اخیر خود را به بازی های شخص ثالث اختصاص داده است. و نینتندو این هفته ارائه‌ای از نینتندو دایرکت دارد که بر روی یکی از بزرگترین نسخه‌های پاییزی آن، Xenoblade Chronicles 3 تمرکز خواهد کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.