منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • طرفدار Apex Legends یک کپی کاربردی از ازدحام موشک های Valkyrie می سازد

طرفدار Apex Legends یک کپی کاربردی از ازدحام موشک های Valkyrie می سازد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طرفدار Apex Legends یک کپی کاربردی از ازدحام موشک های Valkyrie می سازد

یکی از طرفداران Apex Legends یک کپی در مقیاس کامل از موشک انداز شخصی شده متعلق به قهرمان بلندقد و نوشیدنی Apex Legends، Valkyrie ساخته است. در پستی در Reddit، / u / ToneIsDark پانل پرتاب موشک Swarm را در عمل نشان داد و بیش از 7500 رای در حمایت از رتبه‌بندی Apex Legends دریافت کرد، اگرچه نگاه دقیق‌تر به پرتابگر از طریق پست اینستاگرام او کمی ساده‌تر است.

پرتاب کننده موشک ToneIsDark درست مانند Valkyrie در Apex Legends کار می کند. استارتر که توسط مهار به پشت خود متصل می شود، حرکت می کند و می چرخد ​​و حرکت دست های صاحب خود را تقلید می کند. همچنین از طرح رنگ قرمز مشابه گلد موشک والکری بهره می برد، اما این تمام کاری نیست – پرتاب کننده موشک ToneIsDark در واقع کار می کند.

ویدئویی که خلقت او را نشان می‌دهد، آتش‌بازی‌هایی را نشان می‌دهد که به‌سرعت از پرتابگر موشک بلند می‌شوند. تاون به GameSpot گفت که پرتابگر قادر به شلیک 19 گلوله متوالی است، اما دانشجوی 22 ساله مهندسی – که در زمان فارغ التحصیلی موشک ازدحام 21 ساله بود – گفت که در حال ساخت پرتابگر قادر به شلیک در حالی است که فرسوده است. گام بعدی.

تاون گفت: “من می گویم مارک I کامل است.” می‌تواند به خوبی حرکت کند و عکس بگیرد، اما بله، در نهایت تنظیماتی برای مدل آینده‌ای که امیدوارم در حین عکاسی بپوشم، انجام خواهد شد. با این [current] مدل، به دلیل قدرت اعمال شده توسط آتش بازی که من در حال حاضر استفاده می کنم، موتورها در طول فرآیند پرتاب واقعی با پایداری بسیار مشکل دارند. من وقت نداشتم موتورها را با موتورهای قوی‌تر عوض کنم، زیرا این شامل طراحی مجدد و چاپ محفظه‌ها و ملحقات موتور و تنظیم مدار برای اجازه دادن به موتورهای قوی‌تر است، اما در مدل آینده می‌خواهم این را امتحان کنم.

توانایی ازدحام موشکی والکری در عمل.
توانایی ازدحام موشکی والکری در عمل.

به گفته تاون، پروژه عظیم پرشور او تنها دو ماه طول کشید تا تکمیل شود، از جمله زمان صرف شده برای طراحی آن.

تون توضیح داد: “لیست بی پایانی از وظایف برای تکمیل وجود داشت، و هر کدام لیست بی پایان خود را داشتند.” “دلیل مهلت این است که من قرار بود تا پایان تابستان در خارج از کشور باشم و سپس یک دانشگاه تمام وقت دارم، بنابراین واقع بینانه، این تنها زمانی بود که باید این پروژه را در آینده قابل پیش بینی به پایان برسانم. برای پرواز [abroad]”

مدتی است که به نوعی آتش بازی فکر می کنم. [I] من در Apex (والکری اصلی) خیلی بازی می‌کنم، بنابراین در نهایت تصمیم گرفتم که به همه آن‌ها بپردازم. “این یک تعهد جدی است. Valkyrie mains، توجه کنید.

هنگامی که نوبت به دست اندازها در جاده می رسید، برنامه نویسی حسگر یکی از پیچیده ترین کارهایی بود که Tone برای فعال کردن سکوی پرتاب بر عهده گرفت. اما علیرغم موانع تصادفی، امتناع هرگز روی کارت ها نبود.

“در ذهن من نسبتاً یک بی اعتمادی دائمی بود که این واقعاً تمام خواهد شد، به خصوص در دوره زمانی که داشتم. او در پاسخ به سوالی درباره مشکلاتی که در حین ساخت و ساز با آن روبرو بوده است، می گوید.

جت پک Valkyrie نسخه تغییر یافته ای از Northstar Titan پدر مرحومش است که بازیکنان می توانند با آن در Titanfall 2 کار کنند.
جت پک Valkyrie نسخه تغییر یافته ای از Northstar Titan پدر مرحومش است که بازیکنان می توانند با آن در Titanfall 2 کار کنند.

تاون به GameSpot می گوید که این اولین پروژه Apex Legends اوست، اما ممکن است بیشتر باشد. علی‌رغم این واقعیت که خلقت تاون یک بازی‌کننده لزج است، ازدحام موشک‌های او بخشی از لباس نیست – او به ما می‌گوید که عاشق خلق خلاقیت‌های وحشی به عنوان یک سرگرمی است، تا حدی به این دلیل که چقدر تجربه یادگیری ارزشمند است. هر پروژه.” وقتی از او در مورد سرگرمی با فناوری پیشرفته پرسیده شد، تعجب کرد.

با کمال تعجب، تاون ادعا می‌کند که در طول ساخت و بهره‌برداری از گروه موشکی Mark I خود آسیبی ندیده است. با این حال، ما باید به خوانندگان خود توصیه کنیم که این کار را در خانه امتحان نکنند – به خصوص که Mark II در حالت ایده‌آل حامل خواهد بود، در حالی که فعال است. پرتاب آتش بازی

در حالی که طراحی اولیه انفجاری او از Valkyrie از Apex Legends الهام گرفته شده است، تاون می گوید که بزرگترین انگیزه برای پروژه های او از یک شخصیت متفاوت با فناوری پیشرفته و با تکنولوژی بالا می آید.

الهام‌بخش اصلی من برای هر کاری که انجام می‌دهم، صادقانه بگویم، از Iron Man می‌آید. آخرین پروژه من یک شعله‌افکن کنترل‌شده مچ بود و نمی‌خواستم کاری انجام دهم که فکر می‌کردم کمتر از آن هیجان‌انگیز است.»

حتی نام کاربری او، ToneIsDark، ادای احترام به قهرمان است. “باید شبیه تونی استارک باشد.”

ما این احساس را داریم که آقای استارک کاملاً تحت تأثیر قاطعیت، نبوغ و سبک ToneIsDark قرار خواهد گرفت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.