منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • طرفداران WoW در حال حفاری Dragonflight هستند، اما چند یادداشت در مورد Dracthyr دارند

طرفداران WoW در حال حفاری Dragonflight هستند، اما چند یادداشت در مورد Dracthyr دارند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طرفداران WoW در حال حفاری Dragonflight هستند، اما چند یادداشت در مورد Dracthyr دارند

طرفداران WoW در حال حفاری Dragonflight هستند، اما چند یادداشت در مورد Dracthyr دارند

پس از ماه‌ها انتظار، شایعات و افشاگری‌ها، بلیزارد بالاخره از نهمین افزونه World of Warcraft، Dragonflight، رونمایی کرد. انتظارات بالا بود و در حالی که برخی از طرفداران بدون شک از افشاگری های بلیزارد ناامید شده اند، اکثر آنها بیش از حد خوشحال به نظر می رسند.

Dragonflight شاهد بازگشت بازیکنان به Azeroth برای کمک به بازیابی زمین‌های اژدها خواهد بود و یک مسابقه اژدها قابل بازی جدید به نام Dracthyr را معرفی می‌کند که فقط می‌تواند به عنوان کلاس جدید Evoker بازی کند. برنامه افزودنی جدید به بازیکنان اجازه می دهد تا با استفاده از مکانیک جدید Dragonriding از ابتدا در منطقه جدید جزایر اژدها پرواز کنند و برنامه افزودنی بر بهبود سیستم های بازی جهانی مانند استعدادها، حرفه ها و حتی رابط کاربری برای پیاده سازی سیستم های یکبار مصرف تمرکز دارد. مورد چند پسوند آخر.

در حال پخش: تریلر فیلم افزونه World of Warcraft – Dragonflight

بسیاری از این نکات چیزهایی هستند که بازیکنان سال ها در مورد آنها می پرسند. هیچ سیستم “قرض گیری” مانند Shadowlands وجود نخواهد داشت. سفر به بعد دیگر یا در فضا وجود ندارد. این یک بسط برای Azeroth است که بر روی فانتزی بالا متمرکز شده است، که طرفداران بر آن اصرار دارند. این توسعه شاهد بازگشت تعدادی از مسابقات NPC مورد علاقه، مانند Gnolls، Tuskarr و Centaurs است. بازیکنان حتی یک مورد علاقه جدید طرفداران دارند: کورانوس، مرد سنگی که در بسط فیلم گنجانده شده است، که چراغ دریایی را فعال می کند که جزایر اژدها را دوباره بیدار می کند.

به نظر می رسد Dragonriding نیز مورد استقبال قرار گرفته است، و بسیاری از بازیکنان امیدوارند که ویژگی فقط جزایر اژدها در نهایت به بقیه Azeroth بیاید، زیرا پرواز را بر خلاف نوع حرکات غیرفعال که در حال حاضر بازیکنان استفاده می کنند، هیجان انگیز و پویا می کند. جهان.

طرفداران متوجه شده‌اند که Dragonriding شباهت زیادی به عملکرد مگس‌های پرواز در Guild Wars 2 دارد و به‌جای ناراحتی، جامعه خوشحال به نظر می‌رسد که بلیزارد احتمالاً به دنبال الهام گرفتن از MMOهای دیگر است.

اما در حالی که به نظر می رسد اکثر بازیکنان به طور کلی از مسیری که Dragonflight در حال گرفتن WoW است راضی به نظر می رسد، انجمن چند نکته دارد، به خصوص در مورد Dracthyr. بیش از چند بازیکن اظهار نظر کردند که مشکلی در ظاهر آنها وجود دارد و بسیاری از طرفداران تصمیم گرفتند تا مدل هایی برای بهبود طراحی خود بسازند. به نظر می رسد یک شکایت رایج این است که آنها خیلی باریک هستند و به اندازه کافی قدرتمند به نظر نمی رسند.

این واقعیت که Dracthyr فقط می‌تواند کلاس جدید انحصاری Dracthyr Evoker باشد نیز بحث برانگیز است، زیرا برخی از طرفداران می‌خواهند یک Dracthyr Warrior یا چیزی غیر از کلاسی باشند که از جادوی دور استفاده می‌کنند. اینکه بلیزارد این بازخورد را در نظر می گیرد یا نه، سوال دیگری است، اما دیدن آن عالی است.

به نظر می‌رسد Dragonflight به این زودی‌ها عرضه نخواهد شد و بلیزارد رویکرد «وقتی آماده است» را برای توسعه در پیش گرفته است. این درسی است که از انتشار Shadowlands آموخته شده است، که باعث شده است بسیاری از بازیکنان در مورد این واقعیت اظهار نظر کنند که به نظر می‌رسد این الحاقیه برای بهترین زمان آماده نیست و نیاز به آزمایش بیشتری از بازی در دنیای آزمایش عمومی قبل از عرضه دارد.

علاوه بر Dragonflight، بلیزارد همچنین اعلام کرده است که بسط بازی Wrath of the Lich King را دوباره منتشر خواهد کرد. Wrath of the Lich King Classic اواخر امسال منتشر خواهد شد، اما با تغییراتی شگفت‌انگیز برای حفظ بازی به آنچه بلیزارد به عنوان «ارزش‌های اصلی کلاسیک» توصیف می‌کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.