منو سایت

طرفداران Assassin’s Creed در بازی جدید به نینجا تبدیل خواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طرفداران Assassin's Creed در بازی جدید به نینجا تبدیل خواهند شد

جدیدترین شایعات پیرامون این بازی حکایت از سفر Assassin’s Creed Infinity به ژاپن فئودالی دارد و اخیرا اطلاعات بیشتری از این بازی فاش شده است. جف گراب، روزنامه‌نگار مشهور بازی‌های ویدیویی، درباره آینده Assassin’s Creed و مکان بازی بعدی اظهار نظر کرد و گفت که بازیکنان در نقش یک نینجا خواهند بود و نسخه جدید ماه آینده در کنفرانس ویژه یوبی‌سافت معرفی خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم، جف گراب در مورد نسخه جدید بازی Assassin’s Creed یوبی سافت در قسمت جدید GMM نظر داد. او اظهارات قبلی تام هندرسون در مورد پروژه قرمز و سفر به ژاپن را تایید کرد و گفت بازی Assassin’s Creed Infinity بدون شک بخشی با تمرکز بر کشور ژاپن وجود خواهد داشت. او همچنین ادعا می کند که بازیکنان در نقش یک نینجا قرار می گیرند تا بازی جدید تفاوت اساسی با Ghost of Tsushima داشته باشد. به همین دلیل، قاتلان جدید سامورایی نخواهند بود.

در طول سال ها، یوبی سافت معنای Assassin’s Creed را برای اهداف تجاری خود تغییر داده و هر بار به بخشی از داستان سفر می کند. اگر از نینجا در بازی Assassin’s Creed Infinity استفاده شده است. همچنین گام دیگری به سوی یک تغییر کامل بازی خواهد بود. لازم به ذکر است که Ghost of Tsushima از یک سامورایی استفاده می کند که مجبور به استفاده از تکنیک های مبارزه و ترورهای نینجا می شود. اگر ادعای جف گراب درست باشد; تفاوت چندانی بین این دو بازی نخواهیم دید.

Assassin's Creed Japan

در Assassin’s Creed جدید به ژاپن سفر کنید

گراب همچنین مدعی است که بازی Assassin’s Creed Infinity به زودی معرفی خواهد شد و اطلاعات رسمی به دست خواهیم آورد. مدت هاست که طرفداران خواهان سفر به ژاپن هستند و به نظر می رسد بالاخره یوبی سافت به درخواست آنها پاسخ داده است. بازی دیگری از این سری به نام Assassins Creed Rift در حال ساخت است که شایعه شده است که در بغداد جریان دارد. گزارش مالی اخیر یوبی سافت از تاخیر این بازی کوتاه و همچنین لغو چندین پروژه دیگر خبر داد که احتمالا Assassin’s Creed یکی از آنهاست.

رویداد Ubisoft Forward ماه آینده آینده این سری و بازی‌های دیگر را روشن خواهد کرد. لازم به ذکر است که Assassin’s Creed Infinity سال گذشته به عنوان یک سرویس آنلاین مشابه Fortnite تایید شد. این خبر سر و صدای زیادی به پا کرد و بالاخره می دانیم که این کار پرداخت خواهد شد و همچنین قسمت داستان همچنان در اولویت است. اما محتوای آنلاین نیز وجود خواهد داشت. این بازی به صورت سرویس کار می کند و هر بار قسمت جدیدی به آن اضافه می شود که بازیکنان برای تجربه آن باید آن را خریداری کنند.

منبع: Wccftech