منو سایت

طرفداران می گویند God of War Ragnarok انیمیشن شرک را کپی کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طرفداران می گویند God of War Ragnarok انیمیشن شرک را کپی کرده است

برای مدت طولانی، کاربران توییتر کپی را متوقف کردند بازی God of War از انیمیشن شرک و صحنه های خاطره انگیزش می گویند. به تازگی تصویر جدیدی از شباهت God of War Ragnarok به انیمیشن Shrek منتشر شده است که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. طرفداران بر این باورند که تریلر داستانی God of War از این انیمیشن محبوب الهام گرفته شده است و حتی مدرکی هم برای آن دارند.

بازی God of War در سال 2018 برای پلی استیشن 4 منتشر شد و توانست با شکست دادن Red Dead Redemption 2 به بهترین بازی سال تبدیل شود. رابطه پدر و پسری کریتوس و آترئوس یکی از مهم ترین نوآوری های بازی بود. در آن زمان بسیاری سانتا مونیکا را به کپی برداری از انیمیشن شرک متهم کردند که حتی کوری بارلوگ نیز متوجه آن شد و به موج شوخی ها پیوست. تصویر جدیدی منتشر شده که توجه کاربران Reddit را به خود جلب کرده است.

یکی از کاربران Reddit هشت صحنه از تریلر داستانی God of War Ragnarok و انیمیشن Shrek را مقایسه کرد. کریتوس و شرک را می توان در موقعیت های مشابه دید. آترئوس نیز با شخصیت های مختلفی مقایسه شده است و به نظر می رسد که God of War تا حدودی از این انیمیشن الهام گرفته شده است. یکی از کاربران به شوخی نوشت که شرک در قلب هر سریال و شکل رسانه ای و ویدیویی قرار دارد و صحنه هایی از این انیمیشن را می توان در سریال ها و بازی های دیگر یافت.

انیمیشن God of War Ragnarok Shrek

شباهت خدای جنگ راگناروک به شرک؟

بدیهی است که این دو هیچ وجه اشتراکی ندارند، اما این یک شوخی است که از زمان عرضه God of War در سال 2018 وجود داشته است و به نظر می‌رسد طرفداران فقط می‌خواهند به هیاهو دامن بزنند و دیگران را وادار به تجربه بازی کنند. کوری بارلوگ هیجان زده چندی پیش با شوخی به این عکس ها واکنش نشان داد و حتی یکی از آنها را ریتوئیت کرد. اگر فکر می‌کردید که بازی‌سازان استودیو سانتا مونیکا از شرک الهام گرفته‌اند، باید بگوییم که هرگز این اتفاق نیفتاده است و انتظار کراس‌اوری بین این دو را نداشته باشید.

بدون شک انیمیشن شرک یکی از بهترین نمونه های داستان سرایی بصری مدرن در انیمیشن است و خلق چنین انیمیشنی قابل تحسین است. سونی به تازگی از باندل God of War Ragnarok برای کنسول PS5 رونمایی کرده است و گیمرها می توانند به زودی ماجراجویی خود را آغاز کنند. اولین نتایج و بررسی های بازی در تاریخ 3 نوامبر در دسترس خواهد بود و حدود دو هفته دیگر از کیفیت بازی مطلع خواهیم شد.

طرفداران می گویند God of War Ragnarok انیمیشن شرک را کپی کرده است

تریلر داستانی God of War Ragnarok + کیفیت 4K

منبع: GameRant