منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • طرفداران مبارز برای Kingdom Hearts با شخصیت های خانگی بحث می کنند

طرفداران مبارز برای Kingdom Hearts با شخصیت های خانگی بحث می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طرفداران مبارز برای Kingdom Hearts با شخصیت های خانگی بحث می کنند

طرفداران مبارز برای Kingdom Hearts با شخصیت های خانگی بحث می کنند

رویدادهای کشتی معمولاً شامل مکانی است که با هواداران پوسترهایی را در اطراف تکان می دهند و تعدادی از این برگه ها معمولاً به داغ ترین عکس های بازی های ویدیویی اختصاص داده می شود. آخرین درگیری بین طرفداران تبلیغات اخیراً در قسمتی از AEW Rampage در ماه آوریل آغاز شد، جایی که یکی از طرفداران گفت Kingdom Hearts “آنقدرها هم پیچیده نیست”.

این اشاره ای است به خط داستانی به طرز مفتضحانه ای پیچیده که داستانی از دنیای بازی های ویدیویی و فرنچایزهای دیزنی را در هم می آمیزد که توسط نیروی مخرب مورد حمله قرار گرفته اند. همانطور که توسط مافوی بوچمانیااخیراً Hell In a Cell با پرداخت به ازای هر نمایش، دستکشی را دید که توسط گیمر دیگری پرتاب شد که برای یکی از گیج‌کننده‌ترین نوشته‌های تاریخ Kingdom Hearts پاسخ می‌خواست.

تقاطع بین بازی های ویدیویی و طرفداران کشتی باعث شده است که هر دو گروه اشتیاق خود را برای فرنچایزها و سوپراستارهای مختلف به شخصیت هایی هدایت کنند که در مورد بهترین و بدترین بازی های ویدیویی موجود در بازار بحث می کنند. برخی از این نقدها عالی هستند و هر کدام Final Fantasy VIII را به عنوان یک حلقه ضعیف در فرنچایز رد می کنند. فوق العاده اشتباه. از دیگر نشانه های مشاهده شده در طبیعت کشتی می توان به این ترفندهای تند اشاره کرد:

در اخبار دیگری از Kingdom Hearts، رکورد بعدی این مجموعه فاش شد. این دنباله که به سادگی Kingdom Hearts 4 نام دارد، آغاز یک حماسه کاملاً جدید است و از طراحی واقعی تری نسبت به تصاویر کوتاه گیم پلی که تاکنون دیده شده است، برخوردار است. برخی از طرفداران همچنین متوجه چیزی شده اند که به نظر می رسد یک کراس اوور Star Wars Ester Egg باشد، و Square Enix نیز یک بازی موبایل جدید به نام Kingdom Hearts Missing-Link برای iOS و اندروید در دست توسعه دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.