منو سایت

طرفداران سگا خواهان تاخیر برای Sonic Frontiers هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طرفداران سگا خواهان تاخیر برای Sonic Frontiers هستند

سگا پس از نمایش گیم پلی بازی مرزهای صوتی در شبکه های اجتماعی با واکنش های متفاوتی مواجه شدم. طرفداران سونیک در حال انتشار یک هشتگ جدید برای کاهش سرعت بازی برای مقابله با مسائل مختلف هستند. بسیاری بر این باورند که کیفیت بازی آن چیزی نیست که انتظار داشتند و تیزر اصلی قول انتشار بازی دیگری را داده بود.

به گزارش پارسی گیم، هشتگ Sonic Frontiers در توییتر سرگرم کننده است. طرفداران سونیک از شبکه های اجتماعی برای ابراز نارضایتی خود از این بازی ویدیویی استفاده کرده اند. این افراد از جنبه های مختلف بازی انتقاد کرده اند و معتقدند بازی باید به تعویق بیفتد. هفته گذشته سگا با همکاری IGN Media هفت دقیقه از دنیای بازی های رایگان سونیک را به نمایش گذاشت. این ویدیو بیشتر روی جنبه مبارزه تمرکز دارد و نحوه برخورد با موجودات و اشیا را نشان می دهد.

طرفداران قدیمی و سرسخت تبلت های سونیک به شدت با ویدیوی بازی Sonic Frontiers مخالفت کرده اند. این ویدیو بیش از 50000 بار در یوتیوب دیلایک شده است که بیش از 72000 لایک است. این ویدیو که جنبه رزمی بازی را نشان می دهد، 19000 بار دیلایک شده است. اکثر افرادی که ویدیو را تماشا کرده اند؛ آنها نسبت به کیفیت بازی ابراز نگرانی کردند. این امر هزاران نفر را بر آن داشت تا سگا را با یک هشتگ جدید بشنوند که بازی باید به تعویق بیفتد.

بازی Sonic Frontiers را به تعویق بیندازید

مشکلات Sonic Frontiers

بزرگترین مشکلات بازی Sonic Frontiers از دید طرفداران اعلام شده است: انیمیشن های سخت، دنیای خالی بازی و همچنین عدم عمق کافی در شخصیت اصلی. یوتیوبر، Lonely Goomba، در مورد این بازی نوشت: “به نظر می رسد آنها یک بازی جهانی رایگان را خودکار کرده اند. گیم پلی بازی عجیب و غریب به نظر می رسد و انیمیشن ها عجیب هستند. من نگران این بازی هستم و دمو اصلاً خوب به نظر نمی‌رسد.»

Sam Procrastinates که خود را بزرگترین طرفدار سونیک در جهان می نامد. او معتقد است که این گیم پلی باعث نمی شود که بازی را تجربه کند و نگران بازی است. او همچنین معتقد است که این ویدیو مربوط به تیغه های اولیه است و می گوید اگر سونیک تا ده سال آینده اینطور باشد; آنها در مشکل جدی هستند. طرفداران سونیک نیز نظر خود را به اشتراک گذاشتند و به سگا پیشنهاد کردند که نسخه آزمایشی بازی را عرضه کند تا بتوانند بازخورد خوبی از سازندگان دریافت کنند.

طرفداران سگا خواهان تاخیر برای Sonic Frontiers هستند

تریلر بازی Sonic Frontiers منتشر شد

جایگزینی فیلم Sonic the Hedgehog پس از انتقادات سنگین یکی از امیدهای طرفداران این است که سگا به آنها گوش دهد. با این حال، مدیر انتشارات IGN معتقد است که سگا نمی تواند مشکلات اصلی Sonic Frontiers را حل کند و تاخیر نیز کمکی به بازی نخواهد کرد. نطر شما چی هست؟ آیا این بازی نیاز به تاخیر دارد؟

منبع: VGC