منو سایت

طرفداران سونی از بازسازی The Last of Us راضی نیستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طرفداران سونی از بازسازی The Last of Us راضی نیستند

این هفته، پس از مدت ها سکوت، سرانجام استودیو Natiodag از پروژه های در حال ساخت Last of Ace رونمایی کرد. بازسازی The Last of Us برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی بدون شک بزرگترین انتشار خبری جشنواره بازی تابستانی بود. این بازی با نام The Last of Us Part I شناخته می شود. بازسازی کامل کار محبوب سونی برای پلتفرم های جدید. طرفداران این بازی نظرات متفاوتی در مورد آن دارند و برخی معتقدند که Last of Ace نباید بازسازی می شد.

به گزارش پارسی گیم، نیل دراکمن، یکی از اعضای تیم مدیریتی ناتی داگ در صحنه حاضر شد و اطلاعات جدیدی از پروژه های Last Ace از جمله سریال در دست تولید ارائه کرد. ارائه بازی The Last of Us Remake یکی از اتفاقاتی بود که باعث خوشحالی گیمرها شد. اما از طرفی باعث ناراحتی افرادی شد که نیازی به ترمیم این اثر نمی بینند.

صفحات reddit متعدد و همچنین توییت های متعددی در مورد نیاز به بازسازی The Last of Us در توییتر ایجاد شده است. برخی می نویسند که حجم تغییرات گرافیکی آنقدر زیاد نیست که نیازی به بازنشر نباشد و به آن توجه کافی شود. Last of Ace برای اولین بار برای PS3 منتشر شد و هر نسل یک نسخه جدید دریافت کرد.

ریمیکس گرافیکی The Last of Us

بازسازی تغییرات The Last of Us

صفحه Reddit که تصاویر نسخه جدید را با نسخه PS4 مقایسه می کند. نظرات زیادی دریافت کنید. تعدادی نوشته وجود دارد که از نظر گرافیکی تفاوت زیادی می بینند. یکی دیگر نوشت که هنوز برای صحبت و اظهار نظر در مورد این بازی زود است. دیگری گفت که بازسازی Last of Us از نظر نورپردازی و بافت های جدید دستخوش تغییرات زیادی شده است و این تغییرات کاملا مشهود است.

در مراسم Summer Game Fest، نیل دریکمن این بازی را بازسازی ندانست، بلکه آن را نسخه قطعی (Definitive Edition) نامید. این بدان معناست که ما با یک بازسازی کامل روبرو نیستیم، اما بافت های اصلی همچنان استفاده می شوند و تنها وضوح و جزئیات آنها افزایش یافته است. بازنگری کامل به این معنی است که حتی بافت ها و سیستم های بازی از ابتدا طراحی شده و بازی از ابتدا کدگذاری شده است.

آخرین نسخه بازسازی آمریکایی

توییتر همچنین صحنه بحث‌های مختلف درباره The Last of Us، Part I بود. برخی نوشتند که تغییرات گرافیکی چندان واضح نیست و برخی می‌گویند هنوز برای اظهار نظر زود است. ناگفته نماند گیم پلی بازی The Last of Us Remake. در مورد نحوه استفاده بازی از موتور جدید و همچنین تغییرات بازی نمی توان اظهار نظر کرد. در مورد این بازی چه فکر می کنی؟

منبع: TheGamer