منو سایت

طرفداران در حال بازسازی Resident Evil 1 با Unreal Engine 5 هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طرفداران در حال بازسازی Resident Evil 1 با Unreal Engine 5 هستند

گروهی از طرفداران تصمیم گرفته اند در غیاب کپکام نسخه اول Resident Evil را بازسازی کنند. تولید این نسخه مستقل Capcom که با نام Biohazard: Resident Evil 1 Classic Edition شناخته می شود توسط موتور گرافیکی قدرتمند Unreal Engine 5 هدایت می شود. باید گفت که بازی از نظر گیم پلی به ریشه های خود می چسبد و شاهد تغییرات مثبتی هستیم.

تریلری از این نسخه منتشر شد که لحظات آغازین بازی را نشان می‌دهد که در آن می‌توانید ببینید که اولین زامبی بازی به آرامی سر خود را به سمت دوربین می‌چرخاند و دهانی خون آلود و چشم‌های سرد و مرده را نشان می‌دهد. این بازی همچنان از جلوه های گرافیکی خیره کننده و نورپردازی خوب بهره می برد و ترس را در خود نگه داشته است. در همین حال، هیچ اشاره ای به تاریخ انتشار بازی نشده است، اما طرفداران بسیار مشتاق هستند تا بازسازی Resident Evil 1 را دوباره زنده کنند، همچنین امیدواریم کپکام به درخواست طرفداران برای بازسازی Resident Evil 1 توجه کند و روی نسخه رسمی کار کند.

بازسازی Resident Evil 1

بازسازی Resident Evil 1

داستان بازی Resident Evil 1 در سال 1998 در نزدیکی شهر خیالی Raccoon اتفاق می افتد که در آن قتل های عجیبی رخ داده است. بازیکن کنترل قهرمان بازی، کریس ردفیلد را به دست می گیرد و این قتل ها را بررسی می کند. این بازی ابتدا در سال 1996 برای پلی استیشن منتشر شد و سپس نسخه ریمستر آن در سال 2002 برای Gamecube منتشر شد و سپس بر روی کنسول های نسل هفتم، هشتم و رایانه های شخصی موجود شد. حالا طرفداران این سری کنجکاو هستند که بدانند آیا بازسازی این بازی با تمام قابلیت های فنی نسل فعلی وجود خواهد داشت یا خیر. Capcom تاکنون در این مورد سکوت کرده است، اما به لطف طرفداران با استعداد و خوش ذوق Resident Evil، می توانیم شاهد نسخه بازسازی شده و با کیفیت این عنوان باشیم.

بدون شک یکی از برترین عناوین کمپانی کپکام، عنوان ترسناک و آخرالزمانی Resident Evil است که تاکنون در نسخه های مختلفی ارائه شده است. در حال حاضر نسخه های Resident Evil 2 و 3 و البته 4 این بازی توسط کپکام بازیابی و بر روی کنسول ها و رایانه های شخصی منتشر شده است، علاوه بر این در سال گذشته ویدیویی از نسخه بازسازی شده عنوان قدیمی Resident Evil Code Veronica منتشر شد. توسط طرفداران منتشر شد. این بازی در واقع چهارمین نسخه اصلی از این سری است که در سال 2000 منتشر شده است. در ویدیو نمونه هایی از نسخه های بازسازی شده بازی های Resident Evil 2 و 3 را مشاهده می کنیم که دارای مکان ها و دشمنان آشنا از نسخه اصلی منتشر شده در سال 2000 هستند که انتظار می رود امسال بیرون بیاید

منبع: GamesRadar