منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • طرفداران حدس می زنند Rollerdrome ممکن است بخشی از PlayStation Plus Extra باشد

طرفداران حدس می زنند Rollerdrome ممکن است بخشی از PlayStation Plus Extra باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طرفداران حدس می زنند Rollerdrome ممکن است بخشی از PlayStation Plus Extra باشد

طرفداران حدس می زنند Rollerdrome ممکن است بخشی از PlayStation Plus Extra باشد

طرفداران بر این باورند که Rollerdrome، بازی مستقل اسکیت خون، می تواند بخشی از PlayStation Plus Extra در ماه آگوست باشد.

کاربر Reddit AngieK22 پستی را در GamingLeaksAndRumors منتشر کرد و حدس زد که Rollerdrome ممکن است بخشی از PS Plus سطح بالاتر پلی استیشن باشد که در ماه آگوست عرضه شود. Rollerdrome در طول PlayStation State of Play معرفی شد و انتظار می‌رود در ۱۶ اوت منتشر شود.

در حال پخش: تریلر غلتکی وضعیت بازی سونی ژوئن 2022

دلیل پشت این حدس و گمان با این واقعیت شروع می شود که نمی توان بازی را در فروشگاه پلی استیشن پیش خرید کرد – اگرچه در حال حاضر نمی توان آن را در Steam سفارش داد. قسمت دوم این است که کاربر ResetEra Modiz متوجه شد که زمان باز کردن قفل Rollerdrome با زمان معمول نیمه شب شرقی برای اکثر بازی ها مطابقت ندارد، در عوض در ساعت 12 باز می شود. این زمان شروع مشابهی برای Stray است که در ساعت 11 صبح باز می شود و تایید شده است که بخشی از PS Plus Extra است. هر دو بازی در سومین سه‌شنبه ماه‌های عرضه مربوطه شروع می‌شوند. در پست وبلاگ پلی استیشن در مورد سطوح جدید PS Plus ذکر شده است، بازی های PS Extra در اواسط ماه به روز می شوند که ممکن است برای سه شنبه سوم برنامه ریزی شود.

Rollerdrome به عنوان بخشی از PS Plus Extra تایید نشده است، بنابراین همه این شباهت ها ممکن است تصادفی باشند. Rollerdrome قرار است برای PS4، PS5 و PC از طریق Steam در تاریخ 16 آگوست با قیمت 30 دلار، اگر بخشی از PS Plus Extra نباشد، عرضه شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.