منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • طراحی Destiny 2 دستخوش تغییرات عمده ای خواهد شد که با محدودیت های بالاتر شروع می شود

طراحی Destiny 2 دستخوش تغییرات عمده ای خواهد شد که با محدودیت های بالاتر شروع می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طراحی Destiny 2 دستخوش تغییرات عمده ای خواهد شد که با محدودیت های بالاتر شروع می شود

طراحی Destiny 2 دستخوش تغییرات عمده ای خواهد شد که با محدودیت های بالاتر شروع می شود

Destiny 2: Queen of Witches روش جدیدی را برای به دست آوردن سلاح معرفی کرد که همچنان از آسیاب پشتیبانی می کرد، اما دستیابی به رول های مورد نظر را آسان تر می کرد. با این حال، انتشار خبری اخیر Bungie تغییرات آتی در ساخت سلاح را بر اساس بازخورد بازیکنان به اشتراک گذاشت.

Bungie گفت که بازیکنان به سرعت به حداکثر مقدار مواد برای ساخت می رسند که باعث ناراحتی آن می شود. انتشار hotfix 4.0.0.4 در 22 مارس محدودیت عناصر ماده را از 250 به 1000 افزایش می دهد. عنصر خنثی به جای 8500 به 10000 محدود می شود. بازیکنان می توانند با تکمیل تنظیمات سلاح Deepsight Resonance این ارزها را بدست آورند. قاب قرمز – و منابع خود را استخراج کنند.

در حال پخش: نظر: ملکه جادوگران بهترین کمپین Destiny 2 تاکنون بوده است

با آمدن فصل 17، مواد زیر به طور کامل حذف خواهند شد: عناصر ماهر، غرق شده، پرانرژی، متغیر و مخرب. با این حال، بازیکنان همچنان به یک عنصر خنثی برای ساختن نیاز دارند.

Bungie تصدیق کرد که در ابتدا مواد خاصی برای ساختن ویژگی‌های فردی وجود داشت، اما تصمیم گرفت راهی ساده برای مدیریت مواد تنها با پنج عنصر ایجاد کند. به گفته Bungie، در نهایت، این منجر به عدم نیاز به دنبال کردن مواد عنصری خاص شد – و به گفته Bungie، این مواد گاهی اوقات با آلیاژهای صعودی با کیفیت کمیاب در تضاد بودند.

توسعه دهنده همچنین اشاره کرد که در حال مطالعه بر روی کنترل بازیکن بر روی باز کردن قفل مدل های سلاح و هزینه طراحی مجدد اسلحه است، زیرا برخی از بازیکنان گفته اند که دوست دارند بدون نگرانی در مورد مواد آنها، ویژگی های دیگر را آزمایش کنند. Bungie گفت که او “انباشته شدن سلاح های Deepsight، میزان اکتساب و پیشرفت، و سرعت و رفتار دستیابی به آلیاژ رزونانس را زیر نظر خواهد داشت.”

TWAB همچنین یک نقشه راه برای رویدادهای آینده Season of the Risen به اشتراک گذاشت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.