منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • طبق گزارش ها، یک بازی جدید Star Trek منقضی شده است و در ماه می افشاگری خواهد شد

طبق گزارش ها، یک بازی جدید Star Trek منقضی شده است و در ماه می افشاگری خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طبق گزارش ها، یک بازی جدید Star Trek منقضی شده است و در ماه می افشاگری خواهد شد

طبق گزارش ها، یک بازی جدید Star Trek منقضی شده است و در ماه می افشاگری خواهد شد

به نظر می رسد مدتی است که یک بازی ویدیویی جدید Star Trek منقضی شده است. حساب طرفداران Star Trek TrekCore از نشانه هایی برای کنوانسیون Star Trek در شیکاگو برای بازی جدیدی به نام Star Trek: Prodigy – Supernova (از طریق GamesRadar) رونمایی کرده است.

بر اساس تصاویر، به نظر می رسد این عنوان جدید برای PS4، Xbox One، PS5، Xbox Series X | S، PC و Nintendo Switch است. Outright Games، یک شرکت با تجربه زیادی در زمینه بازی های دارای مجوز، بدیهی است که روی Supernova کار می کند. Outright بازی هایی را در مجموعه های My Little Pony، Fast & Furious و Hotel Transylvania توسعه داده است. استودیوی تازه تاسیس Tessera Games نیز در تابلوی منقضی شده درج شده است.

با توجه به علائم، جزئیات بیشتر در مورد Supernova در کانال YouTube Outright Games در ماه می 2022 فاش خواهد شد. در حالی که این مطمئناً مشروع به نظر می رسد، در حال حاضر نمی توانیم به طور قطعی بگوییم، بنابراین تا زمانی که یک اعلامیه رسمی منتشر شود، تمام این اطلاعات را با کمی نمک بپذیرید.

اگر سوپرنوا واقعی باشد، به Star Trek: Resurgence که اخیراً معرفی شده است، خواهد پیوست. این یک بازی ماجراجویی سوم شخص است که داستانی اصلی را روایت می کند که پس از وقایع Star Trek: The Next Generation رخ می دهد. این بازی از استودیوی متشکل از توسعه دهندگان سابق Telltale ساخته شده است.

در خبرهای دیگر از Star Trek، پارامونت اعلام کرد که Star Trek: Picard Season 3 دوباره گروه بازیگران The Next Generation را جمع خواهد کرد.