منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • طبق گزارش‌ها، کارکنان پلی‌استیشن از ایمیلی از سوی مدیر عامل حقوق سقط جنین در مورد تولد گربه‌ها عصبانی هستند.

طبق گزارش‌ها، کارکنان پلی‌استیشن از ایمیلی از سوی مدیر عامل حقوق سقط جنین در مورد تولد گربه‌ها عصبانی هستند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طبق گزارش‌ها، کارکنان پلی‌استیشن از ایمیلی از سوی مدیر عامل حقوق سقط جنین در مورد تولد گربه‌ها عصبانی هستند.

طبق گزارش‌ها، کارکنان پلی‌استیشن از ایمیلی از سوی مدیر عامل حقوق سقط جنین در مورد تولد گربه‌ها عصبانی هستند.

طبق گزارش ها، کارکنان پلی استیشن از مدیر عامل جیم رایان به خاطر ارسال ایمیلی به کارمندان خود عصبانی هستند و از آنها خواسته بود قبل از نوشتن مفصل درباره مهمانی، اولین تولد دو گربه او، “به تفاوت عقاید” در مورد حقوق سقط جنین احترام بگذارند.

به گزارش بلومبرگ، این ایمیل با بررسی رویدادهای جاری آغاز می شود، مانند انقضای اخیر پیش نویس حکم دادگاه عالی ایالات متحده که نشان می دهد برنامه هایی برای لغو روو علیه وید، پرونده مهمی که به طور فدرال سقط جنین را قانونی می کند. رایان در این ایمیل موضعی در مورد این موضوع اتخاذ نکرد، در عوض نوشت که شرکت و کارمندان آن “چند وجهی و متنوع هستند، با دیدگاه های مختلف”.

رایان نوشت: «ما مدیون یکدیگر و میلیون‌ها کاربر پلی‌استیشن هستیم که به تفاوت‌های عقاید بین همه افراد جامعه درونی و بیرونی خود احترام بگذاریم. “احترام برابر با رضایت نیست. اما برای اینکه چه کسی هستیم به عنوان یک شرکت و به عنوان یک برند جهانی ارزشمند، ضروری است.”

رایان سپس پنج پاراگراف در مورد چیزی نوشت: «بی خیال برای الهام بخشیدن به همه برای ایجاد تعادلی که می تواند به کاهش استرس ناشی از رویدادهای نامشخص جهان کمک کند:» گربه هایش. مدیر عامل اولین تولد دو گربه خود – از جمله کیک های آنها – و آرزویش برای داشتن یک روز سگ را توصیف کرد.

در یک بحث داخلی که توسط بلومبرگ میزبانی شد، اعضای کارکنان پلی استیشن از لحن ایمیل ابراز خشم کردند و نوشتند که معتقدند رایان حقوق آنها را نادیده گرفته است. طبق گزارش ها، یکی از کارمندان گفته است که “تا به حال اینقدر دیوانه روز تولد یک گربه نبوده است”.

در حالی که انحراف شرکت ها از اظهارات سیاسی – به ویژه در مورد سقط جنین غیر معمول نیست – تلاش رایان برای اطمینان دادن به کارمندان با داستان های گربه ممکن است اولین مورد باشد. GameSpot از سونی خواست تا در مورد ایمیل رایان نظر بدهد و همچنان منتظر پاسخ است.

با این حال، یکی از شرکت‌هایی که با تلاش آشکار دادگاه عالی برای براندازی Roe v. Wade مخالفت می‌کند، توسعه‌دهنده Destiny Bungie است. در یک پست وبلاگی که هفته گذشته در وب سایت رسمی استودیو به اشتراک گذاشته شد، این شرکت این تصمیم را “حمله مستقیم به حقوق بشر” خواند. این شرکت سپس تعدادی از سازمان‌های حامی کویس را فهرست کرد که حامیان می‌توانستند اهدا کنند، از جمله URGE (Unite for Reproductive & Gender Equity) و NARAL Pro-Choice America. با این حال، جالب است بدانید که Bungie در حال حاضر یک استودیوی پلی استیشن است که اخیراً توسط این شرکت خریداری شده است.

ما در GameSpot احساسات Bungie را به اشتراک می‌گذاریم و مقاله‌ای نوشته‌ایم که تأثیری را که لغو Roe در مقابل Wade می‌تواند بر شهروندان آمریکایی بگذارد، و همچنین تعدادی از سازمان‌های انتخابی را که می‌توانید از آنها حمایت کنید، توضیح داده‌ایم.