منو سایت

طبق تحقیقات، بازیکنان Civilization 6 مدیران بهتری هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طبق تحقیقات، بازیکنان Civilization 6 مدیران بهتری هستند

مطالعات مختلفی در مورد تأثیر بازی ها بر آموزش و رفتار انسان انجام شده است و این مطالعات هنوز ادامه دارد. تحقیق جدید منتشر شده در مجله علوم مدیریت؛ اثر مثبت بازی Civilization 6 قدرت مدیریت را به شرکت کنندگان نشان داد. این مقاله با عنوان بازیکنان خوب مدیران خوبی می‌سازند در سال 2020 منتشر شده است. اما اخیرا توسط کاربران Reddit مشاهده شده است. بر اساس این مقاله، افرادی که بازی استراتژی سید مایر را تجربه کردند، در آزمون های مدیریت و برنامه ریزی نمره بهتری کسب کردند.

محققان می گویند که شرکت های مختلف از یک روش بازی مانند استفاده می کنند و فعالیت را به یک بازی تبدیل می کنند تا یادگیری کارکنان را بهبود بخشند. اما اگر او واقعاً از یک بازی ویدیویی برای این کار استفاده کند چه؟ آنها چند دانشجوی اقتصاد را انتخاب کردند و بازی Civilization را امتحان کردند. در نهایت، محققان سطح مهارت دو گروه را اندازه‌گیری کردند و از آزمون‌های مختلف برای سنجش میزان حل مسئله و مدیریت کلی شرکت‌کنندگان استفاده کردند.

افرادی که بازی استراتژیک را تجربه کرده اند. توانستند نتایج بهتری کسب کنند. محققان همچنین مکالمات بین بازیکنان را بررسی کردند و دریافتند که این یک عامل مهم در آموزش بهتر بازی است. بخش نتایج همچنین استفاده از بازی های استراتژیک را برای تحقیقات آتی پیشنهاد می کند و کاوش در ژانرهای دیگر را پیشنهاد نمی کند. Civilization 6 یکی از بهترین بازی های استراتژیک است که نیاز به مدیریت دقیق و کنترل مناسب نیروها دارد. تحقیقات علمی نشان می دهد که با دانلود و آزمایش بازی می توانید مدیر بهتری شوید و نکات بسیاری را یاد بگیرید.

مدیریت بازی Civilization 6

تاثیر بازی تمدن بر حکمرانی

کاربران Reddit نتایج تحقیقات را بررسی کرده اند و می گویند که طبق این مقاله باید افزایش حقوق دریافت کنند. چون ساعت های زیادی را به این بازی اختصاص داده اند. با این حال، جنبه های فرهنگی و حرفه ای بازی بر هیچکس پوشیده نیست و حتی دولت تصمیم گرفت تا This War of Mine را به برنامه درسی مدرسه اضافه کند. همزمان، محققان در حال آموزش زبان با Minecraft هستند و تحقیقات جدید نشان می دهد که می توان با تجربه یک بازی استراتژیک، تفکر حل مسئله و مهارت های مدیریتی کارکنان را بهبود بخشید.

بازی استراتژیک طرفداران خاص خود را دارد و برنامه ریزی و سپس اجرای آن به مذاق همه خوش نمی آید. البته باید به کاستی های این مطالعه نیز توجه کرد. خود تمدن نیاز به مدیریت صحیح دارد و فردی که واقعاً مدیر است نیز می تواند در بازی عملکرد خوبی داشته باشد و مانند فردی که این بازی را تجربه می کند نیست. او قطعا مدیر خوبی خواهد بود. نطر شما چی هست؟ آیا بازی های استراتژیک بر زندگی روزمره شما تأثیر گذاشته اند؟

منبع: PCGAMESN