منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • طبقه بندی سنی Skull and Bones حذف کنسول های نسل هشتمی را اعلام می کند

طبقه بندی سنی Skull and Bones حذف کنسول های نسل هشتمی را اعلام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
طبقه بندی سنی Skull and Bones حذف کنسول های نسل هشتمی را اعلام می کند

رهایی بازی جمجمه و استخوان طبق آخرین اخبار، این بازی به زودی برگزار خواهد شد. رتبه بندی جدید یوبی سافت برای عصر بازی در برزیل نشان می دهد که این اثر در آستانه انتشار برای کنسول های بازی و کامپیوتر است. آنچه در این خبر قابل توجه است حذف کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان است. بر همین اساس Scandal & Bones تنها برای PS5 و Xbox Series و البته برای PC منتشر خواهد شد.

بازی جدید یوبی سافت یکی از عناوینی است که مدت هاست مطرح بوده و تاکنون شاهد اتفاقات مختلفی بوده است. به تعویق انداختن Skull and Bones چندین بار عادی شده است و هر از چند گاهی سرعت بازی کاهش می یابد. یوبی سافت بالاخره مراحل ساخت را به پایان رساند و شواهد حاکی از آن است که اواخر امسال یعنی قبل از آوریل 2023 عرضه خواهد شد.رده بندی سنی بازی در برزیل مهمترین خبری است که می توان در اختیار علاقه مندان به بازی قرار داد.

رده بندی سنی جمجمه و استخوان چند ماه پیش در کره جنوبی انجام شد. این فرآیند به این صورت است که یک گروه یا فردی کل محتوای بازی را تجربه می کند و سپس آن را بر اساس معیارهای خاصی دسته بندی می کند. هر بازی که به این مرحله برسد قطعا تجربه شده است. البته در این صورت امکان تاخیر وجود دارد. موضوع مهم طبقه بندی جدید حذف کنسول های نسل هشتمی از جمله PS4 و Xbox One است.

به گزارش Twisted Voxel، امتیاز جدید بازی Scandal & Bones برای طرفداران مشتاق خبر مهمی دارد. از یک طرف می دانیم که بازی در شرف انتشار است و از طرف دیگر احتمال حذف پلتفرم های نسل قبل وجود دارد. در صفحه بازی فقط می توانید نام پلتفرم های PC، Stadium، Xbox Series و PlayStation 5 را پیدا کنید. این در حالی است که بازی برای نسل هشتم معرفی شد و خبری از نسل نهم نبود. احتمالاً نسل هشتم رها می شود یا نسخه میانی آن عرضه می شود.

رده سنی Skull and Bones پلی استیشن 4

Skull and Bones سال آینده اکران خواهد شد

اخبار کمی در مورد Skull and Bones وجود داشت و یوبی سافت در ماه های اخیر هیچ اطلاعاتی منتشر نکرده است. نسخه آزمایشی Scull and Bones مدتی پیش منتشر شد و ویدیویی از این بازی فاش شد. این ویدیو جنبه های بیشتری از ماجراجویی دزدان دریایی را نشان می دهد. کار جدید یوبی سافت در اصل آفلاین بود. اما تمرکز استودیو روی قسمت آنلاین است و تجربه آفلاین آن غیرممکن است.

روند بازی Scull and Bones بدین صورت است که بازیکنان با یک قایق کوچک شروع می کنند و با غارت امتیاز خود را افزایش می دهند و در نهایت می توانند یک کشتی بزرگتر خریداری کنند. منتظر تاریخ انتشار Skull and Bones در ماه های آینده باشید.

منبع: GamingBolt