منو سایت

ضد تقلب Rainbow Six Siege روش های تقلب جدیدی را کشف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ضد تقلب Rainbow Six Siege روش های تقلب جدیدی را کشف می کند

کلاهبرداران و هکرها مانند سایر بازی های آنلاین مشکلی هستند بازی Rainbow Six Siege و آنها به راحتی برنده می شوند و قوانین بازی را برای مدت طولانی تغییر می دهند. Anticheat Rainbow Six Siege در فصل جدید بازی که Vector Glare نام دارد، آپدیت جدیدی دریافت کرد که رفتار افراد متقلب را بهتر تشخیص می دهد و راه های جدیدی برای تقلب کشف می کند.

آنتی چیت Rainbow Six با شروع فصل جدید آپدیت شد و بالاخره یوبی سافت جزئیات تغییرات سیستم را اعلام کرد. فصل جدید بازی با به روز رسانی نقشه ها، اپراتورها و رابط کاربری همراه است و یوبی سافت بار دیگر نشان داد که برای بازیکنان ارزش قائل است. یکی از تغییرات مهم، امکان مسدود کردن حساب های بازیکنانی بود که بدرفتاری می کنند و از ابزارهای تقلب برای خراب کردن بازی دیگران استفاده می کنند.

سیستم ضد تقلب Rainbow Six Siege قبلاً فقط رفتارهای خاصی را تشخیص می داد و هکرها را بر آن داشت تا روش های دیگری را ارائه دهند. به عنوان مثال، اگر یکی از هکرها هم تیمی خود را حذف کند یا ابزار دیگری را بدزدد و گلوله های بی نهایت را فعال کند. بلافاصله توسط سیستم جدید شناسایی می شود و حساب کاربری او مسدود می شود. تعدادی از بازیکنان این کار را انجام داده اند تا پس از کشتن اعضای تیم امتیاز منفی به آنها داده نشود و این موضوع توسط آنتی چیت جدید نیز تشخیص داده می شود.

Anticheat Rainbow Six Siege

Anticheat Rainbow Six Siege

یکی از روش های تقلب در بازی Rainbow Six شلیک با دست خالی بدون استفاده از تفنگ بود. این روش تقلب نیز توسط ضد تقلب شناسایی می شود و از ابتدای فصل محیط بازی امن تر شده است. پارسی گیم کارایی ضد تقلب جدید را بررسی کرد و دیدیم که تعداد تقلب ها در بازی به میزان قابل توجهی کاهش یافته و رفتارهای سمی کمتری وجود دارد. برخی از رفتارهای متقلبان در بازی فقط به منظور تخریب بازی دیگران بود و هدف، برد و گلزنی نبود.

تیم سازنده بازی می گوید که روند افزودن اطلاعات جدید به الگوریتم ضد تقلب تغییر کرده و در نتیجه هوش سیستم برای شناسایی افراد متقلب تقویت شده است. تغییرات جدیدی در راه است که اجرای آنها مدتی طول می کشد. اما کلاهبرداران بیشتری شناسایی و مسدود می شوند و در نهایت محیط بازی را ایمن تر می کنند. ضد تقلب Rainbow Six Siege توانسته است موجی از هکرها و تقلب های بازی را تا حدودی متوقف کند و از آنجایی که بازی رایگان نیست. کلاهبرداران ریسک کمتری می کنند.

علاوه بر این، یوبی سافت نوشت که اگر هنگام یافتن یک تطابق با خطای قطع سرور مواجه شدید. به روز رسانی جدیدی در حال آماده سازی است که این مشکل را برطرف می کند.

منبع: PCGAMESN