منو سایت

صفحه Steam Returnal با پشتیبانی از 19 زبان جدید به روز شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
صفحه Steam Returnal با پشتیبانی از 19 زبان جدید به روز شده است

با انتشار شایعات مختلف در مورد انتشار بازی Returnal برای PC، صفحه استیم این بازی به روز رسانی شد. این صفحه که در حال حاضر از دید عموم پنهان است. یافت شده در وب سایت Steam DB و لیست Steam نشان می دهد که نسخه رایانه شخصی Returnal یک قدم به انتشار نزدیک تر است.

بدون شک یکی از رازهای سونی که کاملا فاش شده است; نسخه PC یک بازی برگشتی خب چند وقت پیش Returnal اسکرین شات هایی از تنظیمات بازی به بیرون درز کرد که کیفیت بسیار بالایی داشت و نشان می داد که بازی برای PC پورت شده است. لیست جدیدی از بازی های استیم استور موارد بیشتری را نشان می دهد. این بازی که در حال حاضر با نام مخفی Oregon شناخته می شود، دارای بخش دستاوردها بوده و از ۱۹ زبان جدید نیز پشتیبانی می کند.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از History Tab، دستاوردهای Returnal بازی به نوزده زبان مختلف در سراسر جهان از جمله آلمانی، هلندی، فنلاندی، اسپانیایی، سوئدی، فرانسوی و عربی ترجمه و بومی سازی شده است. این نشان می دهد که نسخه PC روندی منظم را طی می کند و به زودی اخبار رسمی منتشر می شود. در هفته های اخیر تغییرات دیگری در صفحه استیم این بازی ظاهر شد که از چشم خبرنگاران و خبرگزاری ها پنهان نماند.

کامپیوتر برگشت

نسخه PC بازی Returnal

این خبر یعنی بازی Returnal قطعا برای PC منتشر خواهد شد و همه چیز تایید شده است. اطلاعات پایگاه داده Steam اشاره ای به Returnal ندارد و افشاگران این بازی را از طریق برچسب های موجود شناسایی کرده اند. به عنوان مثال، کلمات کلیدی مانند برج سیزیف، هلیوس و آتروپوس پیشنهاد شد که همگی مربوط به این بازی سه بعدی سرکش هستند. تگ های دیگری مانند roguelite، تیراندازی سوم شخص و قهرمان زن متعلق به این بازی هستند. اگر این برچسب ها بازگشتی را توصیف نمی کنند. چه بازی دیگری را توصیف می کنند؟

بازی Housemark Studio در حال حاضر برای پلی استیشن 5 در دسترس است و شایعه شده است که نسخه PC آن در تابستان امسال عرضه خواهد شد. سونی چندین بازی انحصاری دیگر را برای PC معرفی کرد که در میان آنها باید به نسخه PC بازی Marvel’s Spider-Man اشاره کرد. Uncharted 4 Remaster نیز هنوز برای رایانه های شخصی در حال توسعه است و تاریخ انتشار آن هنوز مشخص نشده است. این تا زمانی که نسخه PS5 سال گذشته منتشر شد. نطر شما چی هست؟

منبع: GamingBolt