منو سایت

صفحه بازی Dead Space Remake به فروشگاه Xbox اضافه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
صفحه بازی Dead Space Remake به فروشگاه Xbox اضافه شد

طبق آخرین اخبار بازی، الکترونیک آرتز با نزدیک شدن به تاریخ انتشار، صفحه Dead Space Remake را به فروشگاه ایکس باکس اضافه کرده است.

بازسازی Dead Space یکی از مورد انتظارترین آثاری است که بسیاری از بازیکنان برای تجربه آن لحظه شماری می کنند. این اثر ترسناک، بقا و علمی تخیلی توسط Motive Studio ساخته شده و توسط EA منتشر خواهد شد. از آنجایی که زمان زیادی تا انتشار بازی Dead Space Remake باقی نمانده است، هر از چند گاهی اطلاعات و جزئیات جدیدی ارائه خواهد شد. از جمله وجود مراحل فرعی، گسترش Lore و روایت داستانی شبیه به God of War.

اکنون، با توجه به نزدیک شدن به تاریخ انتشار Dead Space Remake، این صفحه هنری در فروشگاه Xbox در دسترس است. متون این صفحه عمدتاً بر جزئیات مختصری است که قبلاً در اخبار و گزارش ها ذکر شده است. با این حال، لحظات جالبی وجود دارد. از جمله می توان به پشتیبانی از رزولوشن 4K و فریم 60 فریم بر ثانیه، صدای سه بعدی و فناوری ردیابی اشعه اشاره کرد.

نکته برجسته صفحه بازی Dead Space Remake در فروشگاه Xbox اسکرین شات های جدید است. استودیو Motive بارها تاکید کرده است که بازی یک انقلاب بصری است. با توجه به تصاویر بازی Dead Space Remake، سازندگان موفق شده اند به وعده خود عمل کنند. تصاویر این اثر مکان های مختلف، سیستم ضد گرانش و هدف اسحاق کلارک برای شلیک یک نکرومورف را نشان می دهد. در زیر می توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

Dead Space Remake صحنه ها را حذف کرده است

Dead Space Remake در تاریخ 27 ژانویه 2023 (بهان 1401) بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر خواهد شد. گزارش‌ها حاکی از آن است که در چند هفته آینده جزئیات و ویدیوهای جدیدی درباره بازی

نظر شما در مورد اضافه شدن صفحه بازی Dead Space Remake به فروشگاه Xbox چیست؟ آیا تصاویر و تصاویر توجه شما را به خود جلب کرده است؟ آیا فکر می کنید بازسازی Dead Space بتواند مخاطبان را جذب کند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt