منو سایت

صدها بازی رایانه ای با تخفیف در طول عید فطری عجیب و غریب

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
صدها بازی رایانه ای با تخفیف در طول عید فطری عجیب و غریب

صدها بازی رایانه ای با تخفیف در طول عید فطری عجیب و غریب

Fanatical’s Easter Extravaganza اکنون زنده است و برای صدها عنوان تا 24 آوریل تخفیف های زیادی ارائه می دهد. در فروش گنجانده شده است، شما می توانید آهنگ های مستقل مانند را پیدا کنید رمزگذاری و زمین بایر 3، همراه با فیلم های پرفروش از AAA مانند Devil May Cry 5 و دهکده مقیم شیطان.

چندین عنوان Assassin’s Creed به فروش می رسد، اما بهترین پیشنهاد این فرنچایز برای نسخه کامل والهالا. تنها با تخفیف 63 دلاری، از 140 دلار، بازی پایه، Wrath of Druids و The Siege of Paris را به همراه یک سری محتوای دیجیتال انحصاری و DLC اخیرا منتشر شده Dawn of Ragnarok دریافت خواهید کرد.

ظهور شکارچی هیولا در اواخر سال جاری به صورت Sunbreak گسترش یافته است – که قرار است مجموعه ای از توانایی ها، مکان ها، خطوط ماموریت و (مهمتر از همه) هیولاها را به ارمغان بیاورد. برای لذت بردن از اکشن به یک کپی از بازی اصلی نیاز دارید و از آنجایی که این بازی فقط با قیمت 35 دلار در دسترس است، اکنون زمان بسیار خوبی برای سرمایه گذاری روی عنوان محبوب است.

اگر به دنبال یک سورپرایز هستید، چند مورد را در نظر بگیرید تخم مرغ مرموز قیمت هر کدام 1 دلار است، اگرچه می توانید 10 عدد را با هم با تنها 6 دلار ترکیب کنید. در داخل شما هر بازی را پیدا خواهید کرد و حتی فرصتی برای یافتن یک تخم مرغ طلایی به ارزش 1000 دلار وجود دارد.

حتماً فروش کامل را بررسی کنید (زیرا برخی از تخفیف‌ها زودتر از بقیه به پایان می‌رسند)، اما ما پیشنهادات مورد علاقه خود را در زیر برجسته کرده‌ایم.

بهترین پیشنهادات در Fanatical

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.