منو سایت

صداپیشه Bayonetta از طرفداران خواسته است Bayonetta 3 را تحریم کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
صداپیشه Bayonetta از طرفداران خواسته است Bayonetta 3 را تحریم کنند

هلنا تیلور ادعا می کند که هیدکی کامیا، خالق سریال Bayonetta، شخصا از او برای صداپیشگی شخصیت عنوان در Bayonetta 3 دعوت کرده و به او پیشنهاد دستمزد 4000 دلاری داده است. حال طبق آخرین اخبار بازی، صداپیشه Bayonetta از طرفداران خواسته است Bayonetta 3 را تحریم کنند.

هلنا تیلور صداپیشه شخصیت Bayonetta در بازی Bayonetta و Bayonetta 2 با انتشار یک سری ویدئو در توییتر دلایل عدم ایفای نقش در بازی Bayonetta 3 را توضیح داد و مدعی شد که به او پیشنهاد دستمزد 4 هزار تومانی داده اند. دلار برای صداپیشگی در Bayonetta 3. به دلیل رد این پیشنهاد توسط هلنا تیلور، جنیفر هیل، صداپیشه Mass Effect و Knights of the Old Republic جایگزین او شد.

هلنا تیلور از بازیکنان خواسته است که بازی جدید سری Bayonetta را تحریم کنند. او در حالی که وضعیت خود را با سایر افراد کم درآمد مقایسه می کرد، به طرفداران Bayonetta 3 پیشنهاد کرد که هزینه بازی را به امور خیریه اهدا کنند.

هلنا تیلور در ویدیوهای خود به موارد مختلفی از جمله موفقیت بین المللی سریال Bayonetta، آموزش و فعالیت های او به عنوان یک بازیگر و نقش او در شکل دادن به شخصیت Bayonetta اشاره می کند. او ادعا می کند که دوباره برای بازی در Bayonetta 3 تست بازیگری داده است و حتی به او پیشنهاد دستمزد کمتر از 4000 دلار داده اند. سپس هلنا تیلور شخصا به سراغ هیدکی کامیا، خالق سریال Bayonetta رفت تا میانجیگری کند. ظاهراً سازنده بازی به صداپیشه Bayonetta گفته است که “به سهم خود در بازی Bayonetta بسیار ارزش دارد.” اما بعداً به هلنا تیلور 4000 دلار برای ایفای نقش در Bayonetta 3 پیشنهاد داد.

صداپیشه Bayonetta احساس می کند که با توجه به موفقیت بین المللی سریال Bayonetta و نقش او در آن، مبلغ پیشنهادی PlatinumGames یک توهین است. هلنا تیلور علاوه بر اینکه دستمزد پیشنهادی را توهین به غرور خود به عنوان یک هنرمند پیشکسوت دانست، اظهار داشت که پس از رد نقش بایونتا، در مقطعی نگران آینده شغلی و فقر خود بوده و حتی به خودکشی فکر کرده است.

صداپیشه Bayonetta 3 Bayonetta

سری Bayonetta یکی از موفق ترین آثار PlatinumGames است

سری Bayonetta یکی از موفق ترین سریال های تاریخ استودیوی بازیسازی پلاتینیوم است که هر دو بیش از سه میلیون نسخه فروش داشته اند. یکی دیگر از آثار پرفروش استودیو مذکور، بازی NieR Automata است که بیش از 6.5 میلیون نسخه فروش داشته است. PlatinumGames اخیراً سرورهای اولین محصول خدمات زنده خود، Babylon’s Fall را به دلیل عملکرد ناامیدکننده، خاموش کرده است.

هیدکی کامیا، خالق سری Bayonetta و یکی از بنیانگذاران استودیو Platinum Games با انتشار توییتی به اظهارات هلنا تیلور پاسخ داد. او در توییت خود نوشت: «این نگرش نامناسب غم انگیز و تاسف بار است. این تنها چیزی است که در شرایط فعلی می توانم بگویم.” هیدکی کامیا به کاربران هشدار داد که مراقب قوانین او باشند. این اظهارات خالق سریال Bayonetta به ماهیت خشونت آمیز او در شبکه های اجتماعی و تمایل او به مسدود کردن افرادی که با او بحث می کنند اشاره دارد. اندکی پس از انتشار توییت های هلنا تیلور، هیدکی کامیا حساب توییتر خود را حذف کرد.

روز دوشنبه، جنیفر هیل که جایگزین هلنا تیلور به عنوان صداپیشه بایونتا شد، در واکنش به جنجال اخیر پیام کوتاهی در توییتر منتشر کرد. او با اشاره به احترام و حمایت خود از دیگر صداپیشه‌ها، در توییتی نوشت: «به‌عنوان عضو قدیمی انجمن صداپیشگان، از حق هر بازیگری برای پرداخت دستمزد مناسب حمایت می‌کنم و همیشه برای سال‌ها از آن دفاع کرده‌ام. “

جنیفر هیل ادامه داد: من در حال حاضر تحت یک قرارداد عدم افشای اطلاعات هستم و نمی توانم آزادانه در مورد این موضوع صحبت کنم. داستان من به اندازه کافی روشن است. صداپیشه جدید Bayonetta در پایان از طرفداران می‌خواهد که تلاش‌ها و فداکاری تیم سازنده را در نظر بگیرند و آرزو می‌کند که “همه کسانی که در این موضوع دخیل هستند، اختلافات خود را به شیوه‌ای دوستانه و محترمانه حل کنند.”

تاکنون افراد مختلفی در صنعت بازی های ویدیویی درباره وضعیت Bayonetta 3 اظهار نظر کرده اند. جاش سایر، کارگردان Pentiment و Pillars of Eternity در توییتی پیشنهاد 4000 دلاری برای صداپیشگی شخصیت اصلی یک بازی را “کاملا احمقانه” خواند. ” او توضیح داد: «بیش از دو دهه است که با صداپیشگانی که اعضای انجمن و فراتر از آن هستند کار می کنم. من هرگز در تمام این مدت ندیده بودم استودیویی با هر اندازه ای به این اندازه کم بپردازد.

صداپیشه Bayonetta 3 Bayonetta

صداپیشگان دیگر از هلنا تیلور، صداپیشه بایونتا حمایت کرده اند

جرود گرین بازیگری که به تازگی در بازی Tiny Tina’s Wonderlands به عنوان صداپیشه حضور داشت دستمزد خود را اعلام کرد. او در توییت خود اشاره کرد که در عرض 4-5 ساعت 2 هزار دلار به دست آورده است. شرایط بازی در نقش جرود گرین با حضور هلنا تیلور به عنوان صداپیشه بایونتا از نظر مواردی مانند ساعات کاری و شرایط فنی متفاوت است.

لیلی لامرز، صداپیشه Smite و Fire Emblem Heroes، مجموعه‌ای از توییت‌ها را به اشتراک گذاشت که قیمت فعلی در صنعت بازی‌های ویدیویی را 4000 دلار اعلام کرد. او اذعان کرد که صداپیشگان غیر اتحادیه معمولاً 250 دلار در روز دستمزد می گیرند. این در حالی است که صداپیشگانی که عضو انجمن هستند روزانه 1000 دلار به عنوان دستمزد دریافت می کنند. این ارقام با تعرفه اعلام شده توسط آکادمی جهانی صدا مطابقت دارد.

با این حساب و با فرض اینکه فرآیند ضبط صدای هلنا تیلور در چهار جلسه یا روز کاری انجام شود، پیشنهاد 4000 دلاری استودیو PlatinumGames مطابق با استانداردهای صنعت بازی های ویدیویی است. با این حال، این رقم عمدتاً حداقل دستمزد است و سابقه کاری هلنا تیلور، اهمیت شخصیت Bayonetta و رابطه 13 ساله بین صداپیشه و شخصیت را رعایت نمی کند. لیلی لامرز سطح دستمزد را یکی از دلایل نوسانات بالقوه صداپیشگی به عنوان یک حرفه ذکر می کند.

بسیاری از مردم اشاره کردند که جانشین هلنا تیلور، جنیفر هیل، به عنوان یکی از مشهورترین صداپیشه ها، احتمالاً می تواند بیش از 4000 دلار برای ایفای نقش بایونتا هزینه کند. تغییر صدای Bayonetta تا حدودی یادآور دیوید هیتر از Solid Snake است که با Kiefer Sutherland در Metal Gear Solid V: The Phantom Pain جایگزین شد. استودیو PlatinumGames هنوز به طور رسمی به گفته های هلنا تیلور پاسخ نداده است.

نظر شما در مورد درخواست صداپیشه Bayonetta برای ممنوعیت Bayonetta 3 چیست؟ آیا فکر می کنید دستمزد ارائه شده توسط تولیدکنندگان کافی نیست؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: PC Gamer