منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • صداپیشه جان مارستون در مورد احتمال بازسازی Red Dead Redemption صحبت می کند

صداپیشه جان مارستون در مورد احتمال بازسازی Red Dead Redemption صحبت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
صداپیشه جان مارستون در مورد احتمال بازسازی Red Dead Redemption صحبت می کند

طی چند ماه گذشته صحبت‌های زیادی از سوی منابع متعدد و گاه معتبر در این مورد شده است بازسازی Red Dead Redemption کار به جایی رسید که حتی برخی از اعضا و کارمندان داخلی Rockstar Games به آن اشاره کردند، حالا آقای راب ویثوف، بازیگر شخصیت محبوب جان مارستون از اولین نسخه سری Red Dead Redemption در مورد این شایعه صحبت کرد. مصاحبه.

در مصاحبه اخیر آقای راب ویثوف بازیگر شخصیت محبوب جان مارستون از نسخه اول سری Red Dead Redemption به شایعات پیرامون بازسازی نسخه اول سری Red Dead Redemption با یوتیوبر Don پاسخ داد. آلن و صحبت در مورد؛ در این مصاحبه، آقای راب ویثوف گفت:

نمی‌دانم قرار است این اتفاق بیفتد یا نه، اما اگر این اتفاق بیفتد، دوست دارم، دوست دارم فرصت دیگری برای همکاری دوباره با Rockstar Games داشته باشم، چه بازسازی یک چیز قدیمی باشد یا یک چیز کاملاً جدید. من نمی توانم به اندازه کافی آنها را تحسین کنم. اگر آنها (بازسازی Red Dead Redemption) را انجام دهند، عالی خواهد بود.

بازسازی Red Dead Redemption

سرنوشت بازسازی Red Dead Redemption

متأسفانه، گزارش اخیر نشان می دهد که به دلیل عملکرد ضعیف بازسازی GTA Trilogy و همچنین تخصیص تمام تمرکز و منابع موجود در Rockstar Games به توسعه Grand Theft Auto 6، علاوه بر قطع پشتیبانی از Red Dead Online، بازسازی Red Dead Redemption (و همچنین GTA IV) لغو شده است یا در بهترین حالت به این زودی ها اتفاق نخواهد افتاد، اگرچه هیچ یک از این موارد به طور رسمی توسط Rockstar Games در هیچ مقطعی تایید نشده است، اما طبق شایعات منتشر شده توسط منابع موثق اشاره می کنند که در پشت صحنه در مورد آنها صحبت می شود.

بازی Red Dead Redemption در سال 2010 منتشر شد; این بازی محبوب وسترن با دنیای باز و پویا، ویژگی های عالی، داستان عمیق و گیم پلی خود همه را مجذوب خود کرد و توانست پس از Grand Theft Auto و جوایز معتبر بسیاری (از جمله جایزه بهترین ها) به موفق ترین سری بازی های ساخته شده توسط Rockstar Games تبدیل شود. بازی خوب سال) برای این شرکت؛ دومین نسخه از سری Red Dead Redemption که در سال 2018 منتشر شد، به دلیل پیشرفت های بسیار زیاد در زمینه های فنی از جمله جلوه های بصری، گیم پلی و همچنین خلق یکی از بهترین و پویاترین دنیاهای خلق شده در تاریخچه بازی های ویدیویی همراه با ویژگی های منحصر به فرد و داستان سرایی آن. فراوانی را به این استودیو بیاورید.

با انتشار نسخه دوم از سری Red Dead Redemption در سال 2018، علاقه مندان به این سری علاقه مند شدند تا نسخه اول این سری را در کنار بهبودهای اعمال شده در گیم پلی و بخش های بصری نسخه دوم تجربه کنند. تاکنون خبری از بازسازی Red Dead Redemption نیست، اما راک استار گیمز این احتمال را رد نمی کند که پس از انتشار عنوان GTA 6 که در حال حاضر تمام وقت و تمرکز تیم های استودیویی است، این اتفاق بیفتد.

منبع: Comicbook