منو سایت

صاحب GTA در حال ساخت بازی جدیدی در دنیای ارباب حلقه ها است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
صاحب GTA در حال ساخت بازی جدیدی در دنیای ارباب حلقه ها است

Private Division، زیرمجموعه Take-Two، صاحب امتیاز بازی GTA، از ساخت یک بازی جدید در دنیای Middle Earth و The Lord of the Rings خبر داده است. بازی جدید Middle Earth بر اساس آثار جی. RR Tolkien و تحت عنوان بخش خصوصی منتشر خواهد شد. این بازی با همکاری استودیوی نیوزلندی Weta Workshop که نقشی کلیدی در ساخت سه گانه ارباب حلقه ها پیتر جکسون داشت، ساخته می شود.

“ما بسیار هیجان زده هستیم که همکاری خود را با Weta Workshop برای انتشار یک بازی جدید در دنیای ادبی The Middle Art of J اعلام کنیم. RR Tolkien،” صفحه توییتر Private Division در مورد بازی جدید نوشت. لازم به ذکر است که بازی جدید Lord of the Rings در دست ساخت است و انتظار می رود در سال مالی 2024 منتشر شود. به عبارت دیگر، این احتمال وجود دارد که بازی تا اواسط سال 2025 منتشر نشود.

کارگاه Weta در نیوزلند فعالیت می کند و مسئولیت ایجاد جلوه های ویژه برای سه فیلم ارباب حلقه ها پیتر جکسون را بر عهده دارد. آنها همچنین روی فیلم‌های هابیت کار کردند و در نهایت جلوه‌های ویژه ریبوت کینگ کنگ در سال 2005 را تولید کردند. گفته می‌شود که این استودیو با آمازون روی مجموعه حلقه‌های قدرت کار می‌کند، اقتباسی جدید از دومین دوره قرون وسطی که گمان می‌رود چنین باشد. گران ترین سریال تمام دوران

بازی Take-Two Lord of the Rings

بازی جدید ارباب حلقه ها

این استودیو نیوزلندی با دنیای هنر میانه آشنایی زیادی دارد و می تواند از پس ساخت یک بازی با جزئیات دقیق برآید. لازم به ذکر است که توسعه بازی توسط Weta انجام می شود که هنوز بازی به این بزرگی ساخته نشده است. استودیوی بازی سازی آنها در سال 2014 شروع به کار کرد و تاکنون چندین بازی مستقل تولید کرده است. Private Division می گوید که آنها مالک حقوق ادبی آثار تالکین هستند و می توانند از تمام جزئیات رسمی کتاب ها استفاده کنند.

مشخص نیست که کدام کتاب و دوره این فرنچایز را خریده است و باید دید که بازی جدید مبتنی بر دنیای Middle Earth به چه معناست و در چه ژانری ساخته خواهد شد. لازم به ذکر است Private Division یکی از زیرمجموعه های Tikto است که به طور تخصصی در زمینه انتشار بازی های مستقل و مستقل فعالیت می کند. آنها از سال 2017 آثار موفقی مانند The Outer Worlds را منتشر کردند و مدتی پیش با چندین استودیو و توسعه دهنده مستقل قرارداد همکاری امضا کردند. لازم به ذکر است که پروژه های آتی این شرکت در مراحل ابتدایی خود هستند و هیچ کدام تا سال 2024 عرضه نمی شوند.

شرکت های مختلفی در حال توسعه بازی هایی بر اساس دنیای Middle Earth و Lord of the Rings هستند. بازی موبایل ارباب حلقه ها توسط EA در دست ساخت است و بازی ارباب حلقه ها گلوم نیز تا چند ماه دیگر منتشر خواهد شد. به تازگی تریلر بازی ارباب حلقه ها سر و صدای زیادی را از سوی برخی از طرفداران به راه انداخت.

منبع: VGC