شواهد بیشتری از بازسازی The Last Of Us به صورت آنلاین ظاهر می شود

شواهد بیشتری از بازسازی The Last Of Us به صورت آنلاین ظاهر می شود

شواهد بیشتری از بازسازی The Last Of Us به صورت آنلاین ظاهر می شود

لیست جدیدی در لینکدین سرنخ های بیشتری از بازسازی اعلام نشده The Last of Us ارائه کرد. اعتبار برای “تست QA و پشتیبانی در سطح تماس برای پروژه بازسازی اعلام نشده” در رزومه یک افسر تضمین کیفیت Naughty Dog یافت شد.

همانطور که توسط Eurogamer اشاره شده است، این سایت همچنین شامل “تست QA و پشتیبانی برای توسعه طراحی محیط برای پروژه های چند نفره اعلام نشده” است، نشانه دیگری که نشان می دهد بازسازی ممکن است شامل یک جزء آنلاین باشد.

برای تماشای فیلم ها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های خود به خاطر بسپارید؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای تماشای این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: چرا داستان The Last Of Us هنوز پس از 7 سال طنین انداز است

این تنها پروژه Last of Us نیست که در حال توسعه است، زیرا افشای اطلاعات در اوایل سال جاری وجود ظاهری نسخه کارگردانی از The Last of Us: Part II را فاش کرد، در حالی که نیل دراکمن از Naughty Dog به CES 2022 گفت که استودیو در حال مرگ است. برای نمایش بازی های زیادی که در حال توسعه است.

نسخه بزرگ بعدی Naughty Dog، Uncharted: Legacy of Thieves Collection برای رایانه های شخصی خواهد بود که طبق اطلاعات فاش شده، در تاریخ 15 جولای منتشر خواهد شد. در همین حال، برنامه تلویزیونی The Last of Us به فیلمبرداری قسمت های خود ادامه می دهد. طرفداران موفق شدند فیلمی از شخصیت های سم و هنری قبل از انتشار سریال در سال 2023 ضبط کنند.

The Last of Us تنها یکی از چندین برنامه تلویزیونی و فیلم مبتنی بر سونی است که در حال توسعه است. همچنین یک برنامه تلویزیونی Twisted Metal با بازی آنتونی مکی اجرا خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.