منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • شوالیه های گاتهام دارای بزرگترین نسخه شهر گاتهام در تاریخ هستند

شوالیه های گاتهام دارای بزرگترین نسخه شهر گاتهام در تاریخ هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شوالیه های گاتهام دارای بزرگترین نسخه شهر گاتهام در تاریخ هستند

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، استودیو WB Games Montreal اعلام کرد که بازیکنان و طرفداران آثار دی سی می توانند بزرگترین شهر گاتهام در تاریخ بازی های ویدیویی را در قالب شوالیه های گاتهام (Gotham Knights) تجربه کنند.

Game Informer اخیرا با سازندگان Gotham Knights مصاحبه ای داشته است. به عنوان بخشی از مصاحبه، از کارگردان جف النور خواسته شد تا گاتهام را که در شوالیه های گاتهام به تصویر کشیده شده است، با دیگر نسخه های شهر در آثاری مانند Batman: Arkham Knight مقایسه کند. جف النور گفت: شهر گاتهام بسیار بزرگ است. من کارت‌ها را دقیقاً مقایسه نکرده‌ام، اما می‌توانم به شما اطمینان دهم که Gotham Knots مکان بسیار خوبی است.»

فلورا مارتی، تهیه کننده اجرایی شوالیه های گاتهام، افزود: «شوالیه های گاتهام مطمئناً بزرگترین نسخه شوالیه گاتهام در تاریخ بازی های ویدیویی است. مهمترین ویژگی برای ما تفاوت در تراکم و ارتفاع است. این شهر دارای لایه های مختلفی است. دوچرخه وسیله ای برای سفرهای طولانی است.

شوالیه های گاتهام شوالیه های گاتهام

می توانید از Batcycle برای دور زدن گاتهام استفاده کنید

نقشه بازی Batman: Arkham Knight تقریباً پنج کیلومتر مربع است و از چندین منطقه و منطقه مختلف تشکیل شده است. این منطقه از شهر گاتهام با اضافه شدن بت‌موبایل هموار شده است. با این وسیله نقلیه می توانید به سرعت در محیط بازی Batman: Arkham Knight حرکت کنید. اگرچه شوالیه گاتهام بت‌موبیل ندارد، اما از دوچرخه و سایر مکانیک‌های متحرک در محیط استفاده می‌کند، از جمله سیستم خفاش سریع و گلایدر Nightingale Flying Trapeze.

Gotham Knights در تاریخ 25 اکتبر برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، سری ایکس باکس اس و سری ایکس باکس ایکس منتشر خواهد شد. پیش از این قرار بود این اثر روی کنسول های نسل هشتمی عرضه شود که در نهایت این نسخه کنسل شد. بازی موقعیتی را به تصویر می کشد که در آن پس از مرگ بتمن، دیگر ابرقهرمانان، رابین، بت گرل، رد هود و بال شوالیه وظیفه اجرای عدالت و مبارزه با دادگاه جغدها را بر عهده دارند.

نظر شما در مورد اندازه شهر گاتهام در شوالیه های گاتهام چیست؟ آیا فکر می کنید این شهر به خوبی سریال Batman: Arkham اجرا خواهد شد؟ چه آینده ای را برای شوالیه های گاتهام پیش بینی می کنید، آیا این کار موفق خواهد بود یا توجه بازیکنان را جلب نخواهد کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN