منو سایت

شوالیه های جمهوری قدیمی متوقف شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شوالیه های جمهوری قدیمی متوقف شدند

گزارش جدید بلومبرگ نشان می دهد که تولید متوقف شده است بازی Star Wars: Knights of the Old Republic و انتشار آن به تأخیر نامحدود می رسد. به گفته جیسون شرایر، استودیو Aspyr دو تن از مدیران بازی را اخراج کرده و به سازندگان اطلاع داده است که توسعه بازی فعلا متوقف شده است و مدیران در حال تصمیم گیری در مورد آینده بازی هستند.

به گزارش پارسی گیم، برد پرینس مدیر طراحی بازی و جیسون مینور مدیر هنری اوایل این ماه اخراج شدند. به نظر می رسد ساخت بازی Star Wars Knights of the Old Republic به خوبی پیش نمی رود و استودیو نیز از این موضوع خوشحال نیست. لازم به ذکر است که این دو پس از اینکه استودیو دموی بازی را برای نمایش لوکاس فیلم و سونی نهایی کرد، اخراج شدند و مدیران همچنان در حال اصرار برای عرضه بازی در اواخر سال ۲۰۲۲ هستند.

مدیران استودیو به کارمندان اطلاع داده اند که نسخه آزمایشی یا آزمایشی با استقبال خوبی مواجه نشده و انتظارات را برآورده نکرده است. این موضوع باعث شد تا فیلم Star Wars: Knights of the Old Republic تولید را متوقف کند. این استودیو به دنبال فرصتی دیگر برای ادامه تولید است. بازسازی بازی محبوب KOTOR در ماه سپتامبر برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی معرفی شد. تولید این بازی سه سال در استودیو واقع در تگزاس به طول انجامید و تاریخ انتشار اواخر سال 2022 نیز در نظر گرفته شده است.

تولید فیلم Star Wars: Knights of the Old Republic به تاخیر افتاد

بازی Star Wars: Knights of the Old Republic به تعویق افتاد

منابع بلومبرگ می گویند که زمان و هزینه زیادی برای نسخه بتا صرف شده است و در نتیجه ممکن است این بازی تا سال 2025 منتشر نشود. در چند سال گذشته استودیو Aspyr مسئولیت انتقال بازی های معروف به سوییچ را بر عهده داشته است. کنسول، و ما می دانیم که آن مسئول و برای بازسازی جنگ ستارگان از Knights of the Old Republic است. لازم به ذکر است که این استودیو بخشی از Saber Interactive است و زمزمه هایی مبنی بر تغییر در تیم سازنده صابر به گوش می رسد.

متیو کارچ، مدیرعامل Saber ماه گذشته گفت که استودیو Aspyr سخت در تلاش است تا بهترین بازی را بسازد. او همچنین اضافه کرد که آنها می دانستند که استودیو از همان روزهای اول به حمایت نیاز داشت و به تمجید از تجربه کاری منحصر به فرد سابر پرداختند. آنها روی پروژه هایی مانند هیلو کار کرده اند و در نتیجه افراد مناسبی برای بازسازی KOTOR هستند. اکنون مشخص است که استودیو پشت این پروژه نبوده است.

شوالیه های جمهوری قدیمی متوقف شدند

نسخه بازسازی شده Star Wars: Knights of the Old Republic معرفی شد

مدیرعامل اضافه کرد که به موفقیت بازی کاملاً اطمینان دارد و البته ما با یک بازی قدیمی روبرو هستیم که همه جوانب آن باید از ابتدا ساخته شوند. بازی Star Wars: Knights of the Old Republic داستان جدای علیه سیث ها را روایت می کند و وقایع آن حدود چهار هزار سال قبل از ظهور امپراتوری کهکشانی روایت می شود.

منبع: VGC