منو سایت

شهر اصلی و وقایع تاریخ مافیا 4 فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شهر اصلی و وقایع تاریخ مافیا 4 فاش شد

شایعات مختلف در هفته های اخیر از بازی مافیا 4 منتشر شد و می دانیم که استودیو Hanger 13 در حال ساخت بازی جدیدی از سری Mafia است. مدیر استودیو Hangar 13 به تازگی استعفا داده است و اکنون جزئیات بیشتری از پایتخت و اتفاقات تاریخ Mafia 4 داریم که در ادامه به آن می پردازیم.

به گزارش پارسی گیم، پایتخت مافیا 4 سیسیل واقع در ایتالیا خواهد بود. این بازی باید بازیکنان و طرفداران این مجموعه را در عمق تاریخ گروه های مافیایی ایتالیا غرق کند و مقدمه ای برای سری بازی های مافیا ارائه دهد. این سریال به دلیل دنیای وسیع و روند هیجان انگیزش با داستانی چشمگیر سال هاست که در کانون توجه قرار گرفته است. سری مافیا یک شاهکار در زمینه داستان سرایی مافیایی و جنایات سازمان یافته به حساب می آید و اکنون جزئیاتی از بازی جدیدی به نام Mafia 4 داریم.

داستان بازی مافیا 4

داستان بازی مافیا 4

نیک بیکر کاشف معروف بازی های ویدیویی با حضور در قسمت جدید پادکست XboxEra شایعات جدیدی در مورد Mafia 4 منتشر کرده است. او گفت بازی جدید پیش درآمدی برای سری مافیا است و به اتفاقات قبل از بازی اول می پردازد. داستان Mafia 4 در مورد شخصیت دون سالیاری و چگونگی به قدرت رسیدن او در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم است. سفر به یک شهر جدید و یک زمان جدید اتفاق بزرگی برای این مجموعه خواهد بود.

مشخص نیست که آیا شخصیت اصلی Mafia 4 دون سالیاری، پدر رئیس مافیا در بازی اول خواهد بود یا اینکه داستان شخصیت دیگری در کنار او روایت می شود. هیچ یک از بازی های سطح اول به سیسیل یا سرزمین باندهای مافیایی سفر نکردند. نیک بیکر نیز اطلاعاتی در مورد این بازی فاش کرد. او مدعی است که گیم پلی بازی مانند سایر عناوین خطی و با تمرکز بر داستان سرایی خواهد بود. مشخص نیست که Hangar Studios 13 چگونه می‌خواهد یک فرآیند باز و خطی را ارائه دهد.

اطلاعات دیگری از تاریخچه Mafia 4 و همچنین تاریخ انتشار بازی مشخص نیست. استودیو Hanger 13 هنوز ساخت بازی جدید را تایید نکرده و تنها گزارش قبلی رسانه‌های کوتاکو از این بازی فاش کرده است. Kotako نوشته است که پشتیبانی از سایر بازی های 2K باعث کاهش سرعت توسعه بازی جدید شده است. هم اکنون می توانید Mafia Definitive Edition را که یک بازسازی بی نظیر از بازی اول است، تجربه کنید تا جزئیات بیشتری از بازی جدید به دست آورید.

منبع: DualShockers