منو سایت

شهردار نیویورک می گوید هانزو از Overwatch یک آشغال است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شهردار نیویورک می گوید هانزو از Overwatch یک آشغال است

شهردار نیویورک می گوید هانزو از Overwatch یک آشغال است

به ندرت دیده می شود که سیاستمداری درباره بازی های ویدیویی نظری یا حداقل نظرات آگاهانه ای بیان کند. اریک آدامز، شهردار نیویورک، تصمیم گرفته است که پیشینه را بشکند و دو سنت خود را به سمت یکی از شخصیت های Overwatch، به ویژه Hanzo، پرتاب کند.

آدامز در پاسخ به تیم New York Overwatch League در نیویورک، NY Excelsior که از او به عنوان یک عضو افتخاری ستایش کرد، در توییتی نوشت: “از شما متشکرم، شهردار آدامز، برای کمک شما.

در حال پخش: ریمیکس Overwatch Anniversary: ​​Vol. 2

مشخص نیست که منظور از “عضو افتخاری” NY Excelsior برای شهردار آدامز چیست. اما بر اساس بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط دفتر او، حمایت آدام از تیم ورزش های الکترونیکی نیویورک با دستور کار او برای تبدیل نیویورک به یک “مرکز جهانی صنعت بازی های دیجیتال” مطابقت دارد. او همچنین از ابتکار دانشگاه شهر نیویورک (CUNY) برای ایجاد یک برنامه لیسانس جدید در طراحی بازی های دیجیتال حمایت کرد.

شهردار آدامز در برنامه جدید CUNY گفت: «نیویورک همیشه مرکز نوآوری بوده است، اما زمان آن فرا رسیده است که نیویورک رشد کند و در نهایت به یک رهبر در فضای بازی های دیجیتال تبدیل شود. وقت آن رسیده است که از تمام استعدادهایی که در نیویورک داریم با سرمایه گذاری در آینده بازی ها استفاده کنیم. این سرمایه گذاری 2 میلیون دلاری به ما کمک می کند تا در سه سال آینده به بیش از 1000 دانش آموز دسترسی پیدا کنیم و صنعت بازی را متنوع کنیم. ما اینگونه برای جوانانمان و برای نیویورک کار می کنیم!»

به هر حال، به نظر شما هانزو یک آشغال است؟ نادیده گرفتن در نظرات

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.