منو سایت

شن های زمان برای چهارمین بار کند شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شن های زمان برای چهارمین بار کند شدند

سپس ریمیکس شاهزاده ایرانی: شن های زمان از فروشگاه های مختلف حذف شده است. یوبی‌سافت در بیانیه‌ای رسمی این تاخیر را تایید کرد. این بازی مدت زیادی است که در حال توسعه بوده و چندین بار به تعویق افتاده است. هنوز آماده انتشار نیست. این ناشر فرانسوی مدتی پیش تایید کرد که بازسازی شاهزاده ایرانی قرار است تا قبل از آوریل 2023 منتشر شود و به دلیل تاخیر امکان انتشار آن در سال آینده وجود ندارد.

به گزارش پارسی گیم، یوبی سافت به تازگی نسخه بازسازی شده بازی Prince of Persia: The Sands of Time را از فروشگاه های مختلفی مانند آمازون و گیم استاپ حذف کرده است. این فروشگاه ها بازی جدید یوبی سافت را پیش فروش می کردند و این نشان از عرضه بازی در تاریخ اعلام شده بود. یوبی سافت مجبور شد پس از حذف نام بازی از فروشگاه ها، تاخیر در بازیابی شاهزاده ایرانی را به طور نامحدود تایید کند. این در حالی است که چندین بار خبر تاخیر در بازسازی شاهزاده ایرانی اعلام شده است.

یوبی‌سافت در بیانیه‌ای گفت: «ما به تلاش‌های یوبی‌سافت پونا، یوبی‌سافت بمبئی و استودیو یوبی‌سافت مونترال افتخار می‌کنیم و از تجربیات آن‌ها به‌عنوان یک تیم جدید استفاده می‌کنیم و به کار روی یک بازسازی عالی ادامه می‌دهیم.» در نتیجه ما نمی‌توانیم این بازی را در سال مالی 2023 عرضه کنیم و این بازی از لیست حذف شده است.»

بازسازی تاخیری Prince of Persia: The Sands of Time

تاخیر در بازسازی شاهزاده ایرانی

یوبی سافت در ادامه در مورد افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند صحبت کرد. این افراد می توانند سفارش خود را لغو کرده و وجه را پس بگیرند. البته ناشر تایید کرد که تولید بازی خوب پیش می‌رود و پیشنهاد داد که این سفارش همچنان باقی بماند: «اگر بازیکنان بخواهند درخواست پیش‌سفارش خود را لغو کنند. آنها باید با فروشنده تماس بگیرند. این افراد همچنین از پیشرفت صنعت بازی آگاه خواهند شد.

این خبر پس از ساخت نسخه بازسازی شده Prince of Persia: The Sands of Time از استودیوهای آسیایی یوبی سافت گرفته شد و به استودیو مونترال منتقل شد. به نظر می رسد استودیوهای آسیایی موفق به ارسال به موقع بازی نشدند و یوبی سافت از تلاش آنها راضی نبود. انتشار تریلر بازی با انتقادهایی به دلیل کیفیت پایین بازی همراه بود و بسیاری این استودیوها را شایسته چنین پروژه ای نمی دانستند.

شن های زمان برای چهارمین بار کند شدند

بازسازی بازی Prince of Persia: The Sands of Time ارائه شد [Ubisoft Forward]

لازم به ذکر است که یوبی سافت یک بازی 2.5 بعدی از پرنس پرینس می سازد که طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی شباهت زیادی به سری بازی های Ori دارد. تاریخ انتشار نسخه بازسازی شده Prince of Persia هنوز مشخص نیست و بعید است که این بازی در سال آینده منتشر شود.

منبع: VGC