منو سایت

شغل: راهنمای نهایی برای دستاوردها و غنائم برای دختران

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شغل: راهنمای نهایی برای دستاوردها و غنائم برای دختران

شغل: راهنمای نهایی برای دستاوردها و غنائم برای دختران

مانند فیلم‌های ترسناکی که الهام‌بخش او بودند، یکی از پایان‌های ممکن در The Quarry یک مشاور زن برای زنده ماندن در شب است. رسیدن به این پایان آخرین دستاورد / تروفی دختر و یکی از چندین پایان احتمالی بازی را برای شما فراهم می کند. این راهنما تمام اطلاعاتی را که برای آوردن این جادوگر به پایان بازی نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد. همچنین می‌توانید راهنمای GameSpot را بررسی کنید تا دستاورد / جایزه Last Man Standing را دریافت کنید. اسپویلر رو به جلو.

آخرین دختر مورد بحث کیتلین با بازی برندا سانگ است. برای به دست آوردن این دستاورد، باید او را در شب زنده نگه دارید و مطمئن شوید که هر جادوگر / شخصیت دیگر بازی می میرد. در واقع، مهم نیست که هکت ها بمیرند یا نه، اگرچه این زوج برای زنده نگه داشتن کیتلین این کار را انجام می دهند. مهم است که توجه داشته باشید که راهنمای زیر اطلاعاتی را برای زنده نگه داشتن کیتلین و فرصت هایی برای کشتن دیگران در اختیار شما قرار می دهد. اگر در QTE مانند سایر شخصیت ها شکست بخورید یا انتخاب بدی داشته باشید، ممکن است زودتر بمیرند، اما تا زمانی که کیتلین زنده است، همه چیز خوب است.

در حال پخش: مروری بر شغل

فصل 1

هنگامی که ابیگیل و اما در کابین به دنبال کیف خود هستند، شما باید انتخاب کنید که وارد کابین شوید. مانند ابیگیل، سمت چپ کابین را بررسی کنید تا حیوان عروسکی را پیدا کنید که صدا ایجاد می کند. حیوان عروسکی را نجات دهید. این برای زنده نگه داشتن کیتلین در پایان بازی ضروری است.

فصل 4

در ابتدای فصل 4، رایان و دیگران در اطراف آتش قرار می گیرند و صداهایی را می شنوند که از یک بوته نزدیک می آید. مانند رایان، شما باید انتخاب کنید تیراندازی با تپانچه، با اصرار، تیراندازی با تپانچه. تا زمانی که تصمیم نگیرید دو بار به بوش شلیک کنید، این منجر به مرگ جیکوب می شود.

بعداً به عنوان اِما در جزیره بازی خواهید کرد. پس از کمی تحقیق وارد خانه درختی می شوید و گزینه جستجو در کیف یا باز کردن در به شما ارائه می شود. درب را باز کنید و اما بلافاصله کشته خواهد شد.

فصل 5

هنگامی که کیتلین با بابی را در کلبه ملاقات کرد – شکارچی بزرگ – شما در نقش ابیگیل بازی خواهید کرد. در اینجا باید مجموعه خاصی از انتخاب ها را برای تنظیم نهایی انجام دهید. این مجموعه از انتخاب ها است مطمئن، شیفته، پنهان، و نفس خود را با موفقیت نگه دارید. این سری از انتخاب ها به این معنی است که ابیگیل کیف خود را در آشپزخانه که حاوی حیوان عروسکی از فصل 1 است، فراموش می کند.

همچنین در این فصل، ما باید کارهای مقدماتی برای کشتن دیلن انجام دهیم. هنگامی که دیلن وارد کلبه رادیو شد، باید انتخاب کنید مستاصل و اره برقی. این بدان معنی است که دیلن آلوده نمی شود، که به او اجازه می دهد در فصل 9 بمیرد.

فصل 6

در داخل استخر خانه می توانید مدتی به کاوش بپردازید. پس از صحبت با نیک، برش بعدی شروع می شود. دو انتخاب اول مهم نیست، اما وقتی فرصت شلیک به نیک را پیدا کردی، به نیک شلیک نکن. در نتیجه، نیک به یک هیولا تبدیل می شود و سر ابیگیل را می شکند و به زندگی او پایان می دهد.

فصل 7

هیچ کس در این فصل نمی میرد، اما شما باید کمی کار مقدماتی انجام دهید تا بعداً برخی از مشاوران را بکشید. پس از چند صحنه، لورا این فرصت را خواهد داشت که کل ایستگاه پلیس را به صورت رایگان بازدید کند. تحقیق نکن، صاف دراز بکشید. اگر تحقیق کنید سرنگ را از روی کابینت روی پله نگیرید.

پس از به خواب رفتن، لورا روز بعد وانمود می کند که درد دارد تا تراویس را به سلول خود بکشاند. در طول این سکانس، باید دو QTE انجام دهید تا اسلحه او را بردارید و از آن اجتناب کنید. سپس انتخاب کنید مطالبه گر و به تراویس شلیک کنید. این باعث عصبانیت تراویس می شود، که از این طریق عبور می کند و باعث می شود که بعداً لورا و رایان را بکشد.

فصل 8

رایان و لورا در نهایت وارد یک تونل نور قرمز می شوند که به داخل غارها حرکت می کنند. در نهایت، لورا تفنگ خود را به سمت هیولایی در قفس نشانه می رود. او را متوقف نکن. این هیولا نیک است و او را می کشد.

فصل 9

با بازی در نقش دیلن در Scrapyard، در نهایت قادر خواهید بود جرثقیل زرد بزرگ را کنترل کنید. در اینجا شما باید انتخاب کنید کیتلین هشدار داد و بوق به صدا در می آید. سپس هیولا به دیلان حمله می کند و QTE خواهد داشت. شکست QTEمنجر به مرگ دیلن در اینجا و زنده ماندن کیتلین برای بازگشت به کلبه شد.

لورا و رایان هیولا کریس را در اتاق زیر شیروانی خانه هکت پیدا خواهند کرد. با نزدیک شدن به او، رها می شود و همه روی زمین می افتند. رایان تفنگ را می گیرد و می تواند به هیولا شلیک کند. به هیولا شلیک کنید. این لازم است که بعداً مثل مکس بازی کنید و او را بکشید.

پس از شلیک به هیولا، تراویس به طور خودکار لورا را می کشد اگر در زندان به او شلیک کنید. تراویس به رایان حمله خواهد کرد، انتخاب کن خشونت آمیز و سپس در طول مبارزه QTE شکست خورد. شکست QTE باعث شد تراویس به صورت رایان شلیک کند. از طرف دیگر، اگر چاقو را در همان اوایل رایان بردارید و عفونت لورا را رد کنید، رایان خونریزی می کند و در اینجا می میرد.

فصل 10

اگر هیولا کریس را بکشید، به عنوان مکس در جزیره شروع می کنید. پس از کمی گشت و گذار، به سمت اسکله می روید و انتخاب شنا یا ماندن در محل را دارید. شنا کنید. به محض اینکه مکس به ساحل می رسد، بلافاصله کشته می شود.

شما اکنون به عنوان کیتلین، تنها مشاور بازمانده بازی خواهید کرد. در اینجا شما باید مجموعه ای از وظایف را انجام دهید تا آن را تا پایان بازی زنده نگه دارید. با نزدیک شدن به پرتره در راهرو طبقه دوم، سکانس شروع می شود. دنباله می رود بدو، پرتو کن، دکمه ای را بشکن، بدو، پنهان شود. پس از انتخاب مخفی شدن، کیتلین وارد آشپزخانه می شود. خرس عروسکی را بردارید و در فریزر بیندازید. هیولا او را تعقیب می کند و شما آنها را در فریزر حبس می کنید. کیتلین در شب زنده می ماند و جایزه / جایزه Final Girl را دریافت خواهید کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.