منو سایت

شغل: راهنمای دستاوردها و غنائم در مسائل خانوادگی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شغل: راهنمای دستاوردها و غنائم در مسائل خانوادگی

The Quarry جدیدترین بازی ترسناک روایی از بازی Supermassive Games است. این شامل مجموعه‌ای از مشاوران کمپ است که یک شب بیشتر در کمپ می‌مانند و در نتیجه یک حمام خون بعدی انجام می‌شود. شروران بازی، هکت ها هستند، خانواده ای که صاحب کمپ و حرفه ای است که در آن اتفاق می افتد. این امکان وجود دارد که هر هکت را در یک بازی با تضمین یک دستاورد / تروفی برای آن بکشید. این راهنما هر فرصتی را که برای کشتن همه اعضای خانواده دارید به شما می گوید. بهترین راهنمای پایان دادن به GameSpot همچنین منجر به مرگ همه هکت ها می شود. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که شما آنها باید تا حد امکان مشاوران خود را زنده نگه دارند برای بدست آوردن این فرصت ها اسپویلر رو به جلو.

کیلی

هفت عضو از خانواده هکت، با هشت شرور وجود دارد که برای دستیابی به موفقیت مورد نیاز نیستند، اما قفل دستاورد / تروفی خود را باز می کنند. کیلی اولین عضو خانواده است که می میرد و همیشه توسط لورا کشته می شود و در فصل 5 در حال شنا در استخر پیدا می شود. لازم نیست کاری انجام دهید تا این اتفاق بیفتد، همیشه این اتفاق می افتد.

در حال پخش: مروری بر شغل

تراویس

تراویس، پلیس منفور، بدترین عضو خانواده نیست، اما باید به دنبال این دستاورد باشد.
تراویس، پلیس منفور، بدترین عضو خانواده نیست، اما باید به دنبال این دستاورد باشد.

بسته به تصمیماتی که در اوایل بازی می گیرید، تراویس در هر دو فصل 9 یا 10 خواهد مرد. این تصمیمات مانند لورا در فصل 7 است. اولین گزینه این است که اسلحه را از تراویس بگیرید و یک بار در زندان به او شلیک کنید. این باعث می شود که او در فصل 9 ظاهر شود و لورا را بکشد، سپس توسط رایان کشته شود. گزینه دوم این است که مانند لورا در اداره پلیس، سرنگ را از دفتر طبقه دوم بردارید. سپس آن را در دیوار قرار دهید و از آن برای تسخیر تراویس استفاده کنید. این به او کمک می کند تا به لورا و رایان در فصل 9 کمک کند.

اگر کمک کند، در آخرین نبرد در فصل 10 با لورا و رایان خواهد بود. از لورا خواسته می شود تا به سیلاس شلیک کند. به سیلاس شلیک نکن. هنگامی که تراویس سعی می کند اسلحه مورد نیاز خود را بردارد، QTE را تحریک می کند شکست QTE. این باعث می شود که لورا تیراندازی کند و تراویس را بکشد.

یک گزینه سوم وجود دارد. اگر رایان هنگام زخمی شدن از گاز گرفتن لورا امتناع کند، به محض شلیک به کریس خواهد مرد. این منجر به QTE برای لورا می شود، جایی که او می تواند به تراویس شلیک کند. بهترین روش اینجاست کشتن تراویس در نبرد نهاییاما شما چندین گزینه دارید

کنستانس

در طول فصل نهم در خانه هکت، لورا در نهایت بر سر یک اسلحه با کنستانس مبارزه خواهد کرد. اگر به سرعت دکمه ای که روی صفحه نمایش داده می شود را فشار دهید، لورا در نبرد پیروز می شود و به کنستانس شلیک می کند و او را می کشد.

بابی

با وجود جراحات زیاد بابی، تنها یک گلوله برای کشتن او وجود داشت.
با وجود جراحات زیاد بابی، تنها یک گلوله برای کشتن او وجود داشت.

بابی، شکارچی بسیار بزرگ، می‌تواند در فصل 9 کشته شود. بابی در فصل 9 رایان را با چاقو می‌زند – تا زمانی که رایان در حال حاضر زنده است، همیشه این اتفاق می‌افتد – و به شما این حق داده می‌شود که آن را بیرون بیاورید. چاقو یا داخلش بذار چاقو را داخل آن بگذارید. این به رایان اجازه می دهد تا بعداً او را بیرون بیاورد و بابی را با چاقو بزند و بعداً به قتل او توسط کریس منجر شود.

جدی

Jedediah ممکن است به دو روش مختلف در فصل 9 بمیرد. لورا باید چندین QTE را پشت سر هم انجام دهد. اگر آنها با موفقیت تکمیل شوند، شما این فرصت را خواهید داشت که به جدیه حمله کنید یا از پنجره فرار کنید و فرار کنید. اگر به Jedediah حمله کنید، می توانید یک دکمه را بشکنید تا آن را بکشید. اگر تصمیم بگیرید از پنجره بیرون فرار کنید، بعداً توسط کریس کشته خواهد شد.

کریس

مدیر اردوگاه مورد علاقه هکت کواری وقتی به پایان خود می رسد بیشتر یک هیولا است تا یک مرد.
مدیر اردوگاه مورد علاقه هکت کواری وقتی به پایان خود می رسد بیشتر یک هیولا است تا یک مرد.

همچنین در طول فصل نهم، رایان و لورا کریس را می یابند که مانند یک گرگ نما به سقف خانه هکت زنجیر شده است. او از زنجیرها رها می شود و به آنها حمله می کند و باعث می شود که کف در زیر آنها پخش شود. این جایی است که اگر مراحل قبلی را دنبال کنید، بابی و جدیا را خواهد کشت. پس از کشتن آنها، رایان فرصتی برای شلیک به او خواهد داشت. به کریس شلیک کنید و او خواهد مرد.

کالب

کالب را می توان به دو روش مختلف در فصل 10 کشت، اما هر دوی آنها از شما می خواهند که کارهای خاصی را زودتر در بازی انجام دهید. در فصل 9، اما و ابیگیل می توانند گلوله های نقره ای را در زیرزمین کلبه پیدا کنند. در فصل 10، هنگامی که کیتلین از کالب به جعبه فرار می کند، می توانید انتخاب کنید تحقیق کردن درب، که باعث می شود گلوله های نقره به زیر در بلغزند. سپس می توانید به کالب شلیک کنید. این سکانس تیراندازی نیاز به دقت دارد، زیرا یک شلیک از دست رفته منجر به مرگ کیتلین و زندگی کالب می شود، بنابراین صبر کنید تا کالب شروع به دویدن به سمت شما کند تا به او شلیک کنید.

گزینه دیگر کمی پیچیده تر است، اما منجر به مرگ کالب می شود. در فصل 1، ابیگیل به داخل کابین حمله می‌کند تا کیفش را پس بگیرد. او با حیوان عروسکی ارتباط برقرار می کند و می تواند آن را نگه دارد. حیوان عروسکی را نجات دهید و ابیگیل آن را در کیف خود خواهد گذاشت. در فصل 5، ابیگیل خود را در آشپزخانه پیدا می کند که فرار می کند و از بابی پنهان می شود. انتخاب کنید که کیف را در آشپزخانه بگذارید. اگر این کار را در حالی انجام دهید که کیتلین از دست کالب فرار می کند، ممکن است در آشپزخانه قرار بگیرد و کیف را پیدا کند. او می تواند حیوان عروسکی را در فریزر بیندازد. کالب به دنبال او خواهد رفت و در فریزر حبس می شود. پس از کشته شدن سیلاس در فینال، کالب به شکل انسان بازمی گردد و در فریزر می میرد.

استحکام – قدرت

سیلاس عضو Hackett نیست و برای این دستاورد لازم نیست. با این حال، کشتن سیلاس دستاورد خود او را باز می کند و ممکن است برای مرگ کالب ضروری باشد، بسته به اینکه چگونه او را بکشید. Silas را فقط در فینال می توان کشت و ساده ترین راه برای انجام این کار انتخاب گزینه هایی است که در آن جا تراویس تا فینال زندگی می کند. پس از انجام اقدامات لازم برای کشتن تراویس در فینال، لورا همچنان می تواند به سیلاس خفته شلیک کند. این کار را انتخاب کنید و سیلاس خواهد مرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.