منو سایت

شرکت برای همه آزاد است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شرکت برای همه آزاد است

کونامی تصمیم گرفته تا با انتشار نسخه موبایلی بازی eFootball 2022، گیمرها را هیجان زده کند. علاقه مندان به این بازی فوتبال می توانند در مسابقات قهرمانی فوتبال الکترونیکی 2022 شرکت کرده و فرصت دریافت جوایز مختلف را داشته باشند. این مسابقات در دو قالب رایگان و حرفه ای برگزار می شود که در تمامی پلتفرم ها از جمله موبایل در اختیار تمامی بازیکنان قرار خواهد گرفت. یک رویداد جدید در هفته های آینده رخ خواهد داد و این مقاله حاوی همه چیزهایی است که باید در مورد آن بدانید مسابقات فوتبال EFootball 2022 توضیح خواهیم داد. با بازی پارسی همراه باشید.

کونامی پس از موفقیت رویداد لیگ eFootball که در دسامبر 2021 برگزار شد؛ تصمیم گرفتم این مسابقه را در قالب دیگری تکرار کنم. بازیکنان موبایل از نسخه قبلی مسابقات حرفه ای حذف شدند که باعث ناراحتی کاربران موبایل شد. کونامی این اشتباه را تکرار نکرد و با افزودن قابلیت پلتفرم های مختلف امکان بازی بین تمامی پلتفرم ها را فراهم کرد. با این حساب eFootball 2022 با نام eFootball Championship 2022 در چهار دسته پلی استیشن، ایکس باکس، استیم و موبایل برگزار می شود.

مسابقات فوتبال EFootball 2022

فرمت مسابقات EFootball 2022

قبل از هر چیز باید بگوییم که شرکت در مسابقات فوتبال حرفه ای در سال 2022 برای همه بازیکنان رایگان است. بازیکنان بر اساس سطح توانایی به سه دسته تقسیم می شوند. این دسته بندی ها عبارتند از: اخبار، رسانه ها و مبتدیان. هدف این طبقه بندی ایجاد تعادل بین شرکت کنندگان است تا همه بتوانند از رقابت لذت ببرند. این رویداد جدید نیز مانند فصل قبل در روزهای خاصی برگزار خواهد شد.

بازیکنان حرفه ای برای رسیدن به فینال جام جهانی باید در مراحل حذفی رقابت کنند. بعداً، برندگان در صفحات بازی فوتبال الکترونیکی در شبکه‌های اجتماعی معرفی می‌شوند و علاوه بر جوایز، فرصت رقابت در مسابقات حرفه‌ای فوتبال الکترونیکی را خواهند داشت. این مسابقات با حضور تیم های حرفه ای و حضوری برگزار می شود اما در حال حاضر از فرمت جدید آن اطلاعی نداریم.

قهرمانی فوتبال EF 2022

برای شرکت در مسابقات قهرمانی فوتبال الکترونیکی 2022، ابتدا باید رویدادهای چالش را تکمیل کنید. این چالش ها در چند دوره مختلف ارائه می شوند. دور اول این مسابقات 27 ژوئن برگزار می شود و تا 3 جولای ادامه خواهد داشت. بازیکنان باید در 5 بازی یک گل بزنند، در 5 بازی 3 امتیاز بگیرند و در نهایت این 3 امتیاز را به 6 امتیاز برسانند. دور دوم این مسابقات هفته آینده برگزار می شود. پایان هر دور مسابقه با توزیع جوایز همراه است.

دور حذفی مسابقات قهرمانی فوتبال الکترونیک 2022

پس از پایان دور اول، دور دوم مسابقات بازیکنان کنسول و موبایل آغاز می شود. هر کسی که بتواند چالش را بپذیرد می تواند دور را شروع کند. در این دور تنها افرادی که در سطح اول قرار دارند می توانند در مرحله بعدی شرکت کنند و برندگان بر اساس امتیاز کسب شده انتخاب خواهند شد. دور سوم eFootball 2022 مشابه مسابقات حرفه ای خواهد بود و بازیکنان باید در مرحله حذفی با حذف روبرو شوند.

فقط هشت نفر برتر هر منطقه به فینال راه خواهند یافت. این مناطق شامل اروپا و آفریقا، قاره آمریکا، آسیا و اقیانوسیه است. مثلا در آسیا فقط هشت نفر می توانند به فینال برسند. فینال این رقابت ها 13 جولای برگزار می شود. بازیکنان در این مرحله باید باشگاه فوتبال مورد علاقه خود را انتخاب کنند و سپس تیمی را با استفاده از بازیکنان باشگاه انتخاب کنند. برنامه نهایی در هر منطقه از جهان متفاوت خواهد بود.

مسابقات فوتبال EFootball 2022

مسابقه حرفه ای فوتبال الکترونیکی

کونامی همچنین در حال برنامه ریزی یک رقابت حرفه ای برای گیمرهای PES برای کاربران کنسول است. بازیکنان با انتخاب تیم های اروپایی در مسابقات شرکت می کنند. این افراد بر اساس سطح و توانایی انتخاب می شوند و سپس در مسابقات 1 بر 1 به مصاف یکدیگر می روند و تنها 8 تیم انتخاب می شوند که اسامی آنها به شرح زیر است:

  1. اف سی بارسلونا
  2. باشگاه منچستریونایتد
  3. اف سی بایرن مونیخ
  4. آرسنال اف سی
  5. مثل رم
  6. سلتیک اف سی
  7. گالاتاسرای
  8. آ اس موناکو

این مسابقات در دو گروه الف و ب برگزار می شود و تمامی بازیکنان به مصاف یکدیگر می روند و سپس سه تیم برتر هر گروه در مسابقات حذفی به رقابت می پردازند و برنده انتخاب می شود. برای شرکت در مسابقات eFootball 2022 منتظر آپدیت جدید و انتشار نسخه موبایل باشید.

منبع: GamingonPhone