منو سایت

شروع Dragon Age 4 به هیچ تجربه ای از سه بازی قبلی نیاز ندارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شروع Dragon Age 4 به هیچ تجربه ای از سه بازی قبلی نیاز ندارد

طبق آخرین اخبار بازی، الکترونیک آرتز اعلام کرده است که Dragon Age: Dreadwolf با در نظر گرفتن تازه واردان و طرفداران کهنه کار در حال توسعه است. بنابراین برای شروع بازی Dragon Age 4 (Dragon Age 4) نیازی به انجام کارهای قبلی نیست.

سریال عصر اژدها یکی از معروف ترین سریال های نقش آفرینی تاریخ است که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. از زمان انتشار Dragon Age: Inquisition در سال 2014، هیچ بازی جدیدی در این سری وجود نداشته است. اما این روند در سال های آینده تغییر خواهد کرد. چرا که بازی جدید از سری Dragon Age با عنوان Dragon Age: Dreadwolf منتشر خواهد شد.

یکی از سوالاتی که ذهن بازیکنان را به خود مشغول می کند، ارتباط بازی Dragon Age 4 با آثار قبلی سری Dragon Age است. بسیاری از مردم نگرانند که اگر تمام بازی های سری Dragon Age را تجربه نکرده باشند، نتوانند با Dragon Age: Dreadwolf ارتباط برقرار کنند. BioWare، توسعه دهنده Dragon Age 4، یک پست وبلاگ جدیدی منتشر کرد که در آن تلاش های توسعه دهندگان برای ایجاد تعادل بین بازی برای طرفداران قدیمی و بازیکنان جدید توضیح داده شد.

استودیو Bioware معتقد است که Dragon Age: Dreadwolf تجربه جالبی برای هر دو نوع بازیکن خواهد بود. در طول فرآیند توسعه، توسعه دهندگان همیشه در مورد چگونگی ارائه خدمات به بازیکنان جدید و طرفداران قدیمی صحبت کرده اند. همچنین، استودیوی BioWare تمام تلاش خود را می کند تا بازیکنان ناآشنا با دنیای Thedas را پشت سر نگذارند.

بازی Dragon Age 4 Dragon Age 4 را شروع کنید

بازی Dragon Age 4 به بسیاری از سوالات پاسخ خواهد داد

سیلویا فکتکوتی، نویسنده اصلی Dragon Age 4، درباره تفاوت بین Dragon Age 4 و Dragon Age 3 گفت: “Dragon Age: Dreadwolf نه تنها قادر است به بسیاری از سوالات بازیکنان کهنه کار پاسخ دهد، بلکه برای بازیکنان جدید و افرادی که Dragon را تجربه کرده اند نیز پاسخ می دهد. سن: تفتیش عقاید سالها پیش می تواند از آن لذت ببرد.”

اظهارات سیلویا فکتکاتی توسط افسر داستان Dragon Age 4 رایان کورمیر تایید شد. او در این رابطه گفت: «مخاطبان Dragon Age 4 بسیار متنوع هستند. در طول توسعه Dragon Age: Dreadwolf، ما همیشه در مورد اینکه چگونه می توانیم به هواداران قدیمی احترام بگذاریم و در همان زمان از بازیکنان استقبال کنیم صحبت می کردیم.

ساخت Dragon Age 4 فراز و نشیب های مختلفی را پشت سر گذاشت. پس از مدت ها انتظار، نام کامل این بازی Dragon Age: Dreadwolf در اوایل سال جاری اعلام شد. همچنین بر اساس گزارش‌ها، در مقطعی فرآیند تولید دوباره شروع شد و خیلی چیزها تغییر کرد. به عنوان مثال، پس از شکست Anthem، عناصر سرویس زنده حذف شدند و Dragon Age 4 به یک ماجراجویی داستانی تک نفره تبدیل شد. در قالب گزارش هایی که اوایل سال جاری منتشر شد، اعلام شد که Dragon Age 4 سال آینده منتشر خواهد شد. همچنین به نظر می رسد که Electronic Arts و Studio Bioware هیچ برنامه ای برای ساخت نسخه بازسازی شده از سه گانه Dragon Age ندارند.

نظر شما در مورد اینکه بتوانید بازی Dragon Age 4 را بدون تجربه کارهای قبلی سری Dragon Age شروع کنید چیست؟ آیا این شغل جزو بازی های مورد انتظار شماست؟ آیا فکر می کنید Dragon Age 4 موفق خواهد شد که به یکی از بهترین بازی های RPG تبدیل شود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GamesRadar