منو سایت

شروع فصل چهارم Call of Duty Warsaw اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
شروع فصل چهارم Call of Duty Warsaw اعلام شد

اکتیویژن از اضافه شدن محتوای جدید در فصل چهارم خبر می دهد Call of Duty Warszone پدر این فصل که از 22 ژوئن آغاز می شود؛ به آن Mercenaries of Fortune می گویند. موضوع این فصل در مورد اپراتورهای بازی ونگارد است که مدتی است متحد شده اند و اکنون برای یافتن طلا به یکدیگر پشت کرده اند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، فصل چهارم Call of Duty Warzone در تاریخ 22 ژوئن ساعت 22:30 به وقت ایران برای دانلود در دسترس قرار خواهد گرفت. فصل جدید Call of Duty Vanguard زودتر از Varzon شروع می شود و بازیکنان می توانند این آپدیت را در 31 ژوئن دانلود کنند. این آپدیت محتوای جدیدی را اضافه می کند که روز بعد در اختیار بازیکنان ورزون قرار خواهد گرفت.

فصل چهارم Call of Duty Warzone

انتظارات از فصل چهارم ورزون

طبق تصویر منتشر شده از آپدیت فصل چهارم Call of Duty Warzone اپراتورهای جدیدی در راهند. در این فصل بسته جدیدی به نام Immortal Force Task ارائه می شود. این بسته در طول فصل منتشر می شود و در قسمت فروشگاه بازی شاهد اپراتورهای تزئینی خواهیم بود. فصل جدید به‌روزرسانی Battlefield ارائه می‌شود و بازیکنان می‌توانند در اواخر فصل یک تفنگ Marco 5 و همچنین یک مسلسل سبک UGM-8 دریافت کنند. افرادی که چالش های روزانه و هفتگی را انجام می دهند. آنها فرصتی برای بدست آوردن دو سلاح ویژه پیدا می کنند.

Warzon Mercenaries of Fortune شبیه به رویدادهای قبلی Call of Duty است که در آن باید هشت چالش مختلف را برای بردن جوایز مختلف از جمله پرچم، برچسب و پوسته تفنگ انجام دهید. اگر کسی بتواند با تمام هشت چالش روبرو شود؛ او یک پوست طلایی برای شاسی بلند Varzon دریافت خواهد کرد. این رویداد همچنین یک نقشه کوچک به اندازه جزیره Rebirth اضافه می کند که هدف آن نبردهای نزدیک و نفس گیر است.

فصل چهارم منطقه جنگی

تغییرات در نقشه دهانه دهان

طراحی جدید نقشه فضایی مدرن اما سنتی دارد و در کنار خانه های گران قیمت شاهد قلعه های قدیمی هستیم. این طرح جایگزین جزیره تولد مجدد نیست. اما کارت قدیمی در دسترس نخواهد بود و پس از مدتی فعال می شود. در مورد کالدرا باید توجه داشت که 50 درصد گیاهان روی نقشه حذف شده اند تا شفافیت محیط را افزایش دهند. همچنین فرصت های غارت بیشتری برای بازیکنان وجود خواهد داشت و ساختمان های جدیدی اضافه خواهند شد که مکان های خوبی برای غارت هستند.

علاوه بر تغییرات کارت Caldera در فصل چهارم Call of Duty Warzone، دستگاه های خودپرداز پول اضافی را به رژیم سرقت اضافه کرده اند. حالت Golden Plunder نیز به صورت محدود فعال می شود که تعداد بازیکنان را به 120 نفر افزایش می دهد و مقدار پول مورد نیاز برای برنده شدن نیز به 5 میلیون افزایش می یابد. منتظر شروع فصل چهارم ورزون از اول جولای باشید.

منبع: GameSpot